Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam a koronavírust? SOS!

Elkaphattam a koronavírust? SOS!

Figyelt kérdés

Rendeltem pizzát házhoz. A pizza futár maszkkal jött ki a kocsiból, én még maszk nélkül. Anyukám meglátott, úgy kiabált velem, hogy maszk nélkül mentem ki a pizzaért. Anyukám Chron beteg, nagyszüleim onkológiai betegek. Tegnap 30 percet voltam sétálni a barátnőmmel, és otthon megint kiabáltak, hogy ne menjek sehova, mert hogy a levegőben is terjed. Munkából 2 nénit hordok haza, egyiknek sem volt maszk a szájukon, az jól van. Szüleim félnek saját egészségükért, testvéremért, nagyszüleimért, de én értem nem.


Nagyon bepánikoltam, hogy tegnap voltunk sétálni 30 percet, és hogy úgy is terjed a vírus. És a másik dolog az, pizzát rendeltem ilyen helyzetben, és maszk nélkül vettem át a pizzát. Bejöttem azonnal fertőtlenítettem a kezeimet.


Nagyon félek. Karanténban vagyunk a barátnőmmel nálunk otthon, de az anyukám hisztizik, hogy tegnap voltunk sétálni, és hogy ma rendeltem pizzát, és maszk nélkül mentem átvenni.



Lehet valami bajom? Kivagyok tisztára idegileg.


2020. márc. 22. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk a benzinkútnál ülő fiatalok leginkább kocsikáznak. Ami azért nem egy elképesztően fertőző tevékenység azon az öt percen kívül amég odaülnek az asztalhoz.

Én azt vettem észre hogy alig vannak az utcán. bkv is alig jár már.

2020. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, ez aztán a para.

Nem szabad alábecsülni a járványt, de ami itt folyik, az tragikomédia.

2020. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!