Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a párom utoljára eljön ma...

Ha a párom utoljára eljön ma hozzám, holnap büntetés nélkül haza tud menni a lakcímére?

Figyelt kérdés

Kihez forduljak pontos válaszért? Hova telefonálhatok??? Nagyon fontos lenne!!

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!



2020. márc. 27. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tilalom csak korlátozás. Nyugodtan elmehet hozzád
2020. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Büntetik, ha nem a fontos dolgokat intézik, a hatóság ellenőrzi. Mi ez, ha nem tilalom??? Hogy igazolja az ügy fontosságát, ha egy másik településen találja meg a hatóság????

Bocsi, csak erről semmilyen infot nem találtam, egy csomó maszkot és fertőtlenítőt szeteztem be neki, fontosnak tartottam volna, h oda tudjam adni neki! Most kicsit elöntötte az agyazm az adrenalin :(

2020. márc. 27. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy büntetik? Megjelent a rendelet, de abban egyrészt az nincs benne mi alapján tudják ellenőrizni, sok kivétel van benne, másrészt a lakhelyére odamehet mindig, pénzbírságot szabhatnak ki max., de azt is hogy fizettetik be vele?
2020. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Én agglomerációban lakok a párom meg Budapesten, gondoltam ha belém kötnek megmondom, hogy megyek fodrászhoz. Egy közeli városból végülis reális ha Pestre járok fodrászhoz. Nem tudom, hogy ti mennyire laktok messze egymástól.
2020. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ő Pesten, én pedig vidéken, Pest mellett lakom. Ő jár hozzám, nem mintha én nem mennék szívesen, de szerinte nála kényelmetlenebb, szűkösen lennénk. Pesten dolgozom, szóval rendszeresen járnom kell be. Ő home-oficeban dolgozik most.

Mostanra nyugodtam meg kicsit, már egy hete nem láttam és ez az utolsó tali tartotta bennem a lelket, h újra láthatom. Tudtam, h eljön ez az idő is, de azt hittem, h először részleges kijárási tilalom lesz.

Megbeszéltük, h fő a biztonság, én egyébként is nagy veszélynek vagyok kitéve, talán jobb is így. Nem bocsátanám meg magamnak, ha én fertőzném meg őt és a családját. Amiket akartam Neki adni, elpostázom és így a kapcsolatunkról is kiderül, h mennyire erős, hogy bírja ki a szerelmünk ezt a 2hét-pár hónap szünetet.

Mindenkinek sok erőt és kitartást kívánok!!!

2020. márc. 27. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Most még biztos nem lesz semmi ilyrm szigorú intézkedés. Adj neki oda mindent amíg lehet.


Szúrópróbaszerű ellenőrzések lesznek... azt mondja hogy tőled megy éppen haza a lakcímére

2020. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!