Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti hazamennétek a helyemben?

Ti hazamennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

25 vagyok, és 120 kilométerre lakom a családomtól.

Azon szerencsés emberek közé tartozom, akik eddig is távmunkáztak. Eddig tök jó is volt itthonról dolgozni, de így, hogy csak boltba megyek kb, elég szar egy lakásban.


Szerintetek mennyire risky hazalátogatni egy hétvégére vonattal?



2020. márc. 30. 20:49
 1/10 Hellmano ***** válasza:
Nem veszélyes, inkább az a veszélyes, hogy ha netán összeszedsz valamit azt átadod otthon, akiket meglátogatsz. Szerintem, inkább emiatt ne menj most.
2020. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy hétvégér NEM megyünk haza!


Vagy teljesen hazaköltözöl, vagy maradsz a seggeden. Betartva a kijárási korlátozást, ami világosan leírja hogy NINCS LÁTOGATÁS.

2020. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza, hogy a boltba menés mellett pl tégy egy sétát, netán bicajozz egy bizonyos távot, vagy fuss akár csak egy háztömbnyit?
2020. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyan nem tudod magad anyádék nélkül elfoglalni?
2020. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ohm, nem csak 5 hete nem láttam a szüleim, testvéreim, az unokaöcsém és az unokahúgom :)
2020. márc. 30. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Az sok?
2020. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És? Akkor költözz oda. De ne mászkálj.


Az a baj, mindenki így fogja fel és szépen lassan átcsúszunk az olasz katasztrófába.

2020. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy se vágom ezt hogy 30 évesen hetente kell hazajárni. Nem rossz a kapcsolatom a családommal de senki nem igényli hogy 1-2 hónapnál gyakrabban látogassuk egymást. Úgy írja ezt az 5 hetet, mintha az valami elképesztő sok lenne.
2020. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért engedd már meg, hogy mindenki saját maga döntse el, hogy egy hónapban hányszor akar hazalátogatni. Magán ügy, semmi közöd hozzá.


Kérdező:

Szerintem inkább ne menj most, legalábbis én semmiképpen nem mennék, még ha nagyon hiányoznak, akkor sem.

2020. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben sajnos nem magánügy, és mindenkinek van köze hozzá, ha nem így lenne, ez a kérdés meg sem születik, másrészt meg megvan a jogom a véleményhez, hogy felnőtt emberként nem rívok öt hét után az unokahugom nélkül.
2020. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!