Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a MARADJ OTTHON túl általános?

Figyelt kérdés
Jó pár napig otthon ültem a négy fal között. Ültem a pc és a TV előtt. Kezdett már sok lenni. Ma autóba ültem, kimentem a zártkertembe. Füvet nyírtam, kertészkedtem. Jó levegő, mozgás, napfény, feltöltődés. Ezerszer jobban is érzem magamat.
2020. ápr. 7. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Te meg azon picsogsz hogy unatkozol otthon a szabidon. Hát öreg, irigylem a problémáidat..."

Neked én nem vagyok az "öreged", drága!

Irigykedni pedig nem szép dolog!:-)

Amúgy meg mit háborogsz azon, hogy másnak esetleg hiányzik a megszokott életritmusa, munkahelye? Inkább írj a koronavírusról egy könyvet, hátha bestseller lesz! :-D


A KÉRDEZŐNEK: jó kérdés, mert amúgy is sok egyéb beteg van, és korlátozva van az ellátás. Anyámnak is lemondtak több kontrollos időpontot.

2020. ápr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
21. Nagyon igaz, utolsó. A sok hülye meg elhiszi, hogy a 30 ezer áldozat az mind Covidos volt. Olyan átlátszó ez az egész.
2021. júl. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!