Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allitolag nem marad el a...

Allitolag nem marad el a balaton sound?

Figyelt kérdés

En nagyon remelem hogy nem , ezt varom egesz evben. Meg ugy alapjaban veve majus vegetol beindul a "szezon". Kocsmazgatas itt , horgaszat ott , buli amott , foci emitt .

Ezt nem tehetik meg nyarra az emberekkel


2020. ápr. 12. 08:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
De megtehetik. Maradj otthon.
2020. ápr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiekben készülj arra, h.elmarad..
2020. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Pedig az elmarad és ez így van jól.
2020. ápr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Otthon is leihatod magad és kválkodhatsz,hisz az egész erről szól. Neked a bulika marad el másnak meg sokkal fontosabb dolgok. Ha a helyzet nem engedi meg,remélem semmilyen tömegrendezvény nem lesz megtartva.
2020. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Hellmano ***** válasza:
71%
Én is minden évben lent vagyok egy hétig ez időben és nagyon élvezem. Lent bandázunk egész nap stb. de azt mondom, hogy idén nem lesz és nem is kell megtartani egy ilyen eseményt! Kár, hogy elmarad, de így a jobb most még én is azt mondom. El kell fogadni ez az év ilyen lesz.
2020. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Dehogynem tehetik. Más kérdés, hogy megteszik-e, nagy a nyomás mindkét oldalról: emberi életek, vagy a gazdaság pusztuljon-e? Részemről akár összejöhet több ezer ember is, egymást nyalogatni meg tapogatni, aztán hazavihetik a nagyikájuknak is a korona nyavalyájukat. Mi itthon maradunk.
2020. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
A statisztika azt mutatja, hogy a nagyid egyáltalán nincs veszélyben. Hacsak nincs 2-3 krónikus betegsége. Sajnos úgy állítják be, hogy gyilkos az, aki továbbadja főleg egy idősnek. A hatalomnak érdeke, hogy vagy kuláknak vagy gyilkosnak kiáltson ki, ha sorvasztod a politikáját. A sok birka meg be is kajálja.
2020. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Ülj le otthon és nézd vissza a tavalyi élő közvetítést.
2020. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

Hagyjátok már a hülyeséget gyerekek. Most van vele tele a hírek, hogy több idősek otthona is kompletten fertőzött úgy ahogy van, és csodák csodája még a fertőzött öregek kötözött is hatvan főből négy fő akinek egyáltalán bármilyen tünete van, azok is enyhe tünetek. És ez egy öregek otthona. Szóval abba kellene hagyni a felesleges, értelmetlen pánikolást, és hülyeségek helyett a gazdaság újraindításán gondolkodni. Most már ez lenne a legfontosabb, hogy újra élni tudjanak az emberek. Így is fájdalmasan hosszú lesz a talpraállás, és minél tovább húzzuk, a helyzet csak romlik.

Életemben nem jártam ilyen fesztiválon, nem csak a Soundon hanem semmi máson sem, igényem sincs rá és öreg is vagyok már bohócnak, de igen, kellenek az ilyen fesztiválok is, meg bármi ami újra munkát ad az embereknek. Tudjatok hány embernek ad megélhetést egy ekkora rendezvény?

2020. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen fesztivàlokat végleg be kéne tiltani.
2020. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!