Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akit “jártas” kullancs csipesb...

Anonimuus8 kérdése:

Akit “jártas” kullancs csipesbe, mit gondol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Lehet olvasta valaki pont az irasomat

Holnap lesz egy hete hogy kullancsot szedtem ki magambol

Kicsit volt es halisten egy kis erolkodessel kezzel kiszedtem es meg nem is viszketett ugyhogy gondolom nem regota volt bennem.Akkor lett egy piros folt a csipes korul az azota felszivodott

Nem volt se lazam se izom fajdalom

Nincs rajtam sehol piros folt

Az erdekelne hogy a csipes helye viszont meg mindig ugyan ugy latszik egy kis piros pont lett ott ami kicsit bekemenyedett.Nem piros korulotte csak maga a csipes helye ugye ,csak Fura hogy ugyan ugy latszik meg.Mit gondoltok?


2020. máj. 4. 21:54
 1/4 A kérdező kommentje:

Olyan igazabol csak hogy pontossan tudjam leiirni

Mint egy pattanas jott volna a csipesen kicsi piros es puklis,megvan kemenyedve

2020. máj. 4. 21:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Lyme-folt, amit te mondasz, gondolom amiatt aggódsz. A kullancs "elfelejtette" lefertőtleníteni a bőröd, mielőtt beléd fúródott, meg gondolom a szája se volt tiszta... Ha érted mire gondolok: nem csak a hírhedt kullancsbetegségekkel lehet egy kullancs fertőzött, hanem mindenféle mással is. Csak ezektől nem vagy ritkán betegszik meg ember. Szóval szerintem ne parázz. Ezentúl viszont fertőtlenítsd le a kullancs helyét, miután kiszedted - ahogy ezt minden más sebbel is tenni kell, és nem írtad, hogy csináltad volna.
2020. máj. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.Nem akarom tul parázni csak Hipohonder vagyok amit sajnos nem tudok iranyítani.Nem tul kellemes.

Tenyleg koszonom a valaszt!:)

2020. máj. 4. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!