Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan készültök fel a második...

Hogyan készültök fel a második hullámra?

Figyelt kérdés

Ideje felkészülni, ne érjen olyan váratlanul bennünket mint az első!


Tippek, trükkök, praktikák?



2020. jún. 18. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Jaj, Úristen, a te agyadat aztán jól átmosták.

Honnan tudják, hogy egyáltalán lesz? Itt mindenki belelát a jövőbe?

A média csak rémisztget.

2020. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy. Nincsenek se trükkök, se praktikák.

Ugyanúgy élek, ahogy eddig. Szerencsére nincs semmi alapbetegségem, ritkán vagyok beteg. Ha néha elkapok valamit, az se visel meg. Ezek alapján nem félek.

Inkább a gazdasági következményektől félek. Ha a második félévben nem tudjuk bepótolni az elmaradt munkákat, akkor lehet, hogy lehúzhatjuk a rolót.

2020. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Már most veszek 30 kiló cukrot, lisztet, 200 guriga wc papírt, de ami a legeslegfontosabb: 100-200 élesztőt!

A maszkok varrását már természetesen megkezdtem. Ennél jobb ajándékot egyébként sem adhatnál ilyen vészterhes időkben karácsonykor!

A házunkban nem maradhatok, mert ide a széllel is bejöhet a vírus, a pincénket átalakítottam pánikszobává, ott fogjuk a családdal átvészelni ezeket a hónapokat.

A böngészőmben beállítottam kezdőlapnak a Blikk oldalát, hogy értesüljek róla, hogy aznap 8 vagy 10 millióan haltak-e meg. A tudás hatalom!

2020. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. És nem foglalkozok vele. Majd ha itt lesz ráérek ezen agyalni. Örülök, hogy végre "felszabadultunk"
2020. jún. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Fogtok ti még jajveszékelni


[link]

2020. jún. 18. 11:06
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Én most most az első hullámban is meghaltam, aztán most hogy az operatív-törzs engedélyezte, feltámadtam.
2020. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5: Az első hullámban sem jajveszékeltem :)

Semmi nem változott az életemben. Kisebb volt a forgalom, amikor jöttem dolgozni és volt parkolóhely, mert sokan otthon maradtak.

2020. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem lesz 2.hullám.
2020. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 mire alapozod ezt a felelőtlen kijelentést???
2020. jún. 19. 05:54
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
És te azt, hogy lesz?
2020. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!