Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan készültök fel a második...

Hogyan készültök fel a második hullámra?

Figyelt kérdés

Ideje felkészülni, ne érjen olyan váratlanul bennünket mint az első!


Tippek, trükkök, praktikák?



2020. jún. 18. 10:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én ezt több virologus szaktekintély szájából hallottam.


És te?


Na?

2020. jún. 19. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Édesanyám egy forgalmas boltban dolgozik. Se neki, se a kollégáinak nem lett semmi baja. Édesapám szintén Pesten dolgozik emberek között. Se neki, se a kollégáinak nem lett semmi baja. Egyik barátomnak, de még az ő ismerőseinek sem lett semmi baja.


Nem igazán érzem azt, hogy össze kéne f*snom magam.

2020. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11-es

Melyiktől, amelyik szerint júliusban tetőzik az 1.hullám, vagy amelyik szerint 200000 beteg lesz nálunk? Végül is nem nagy kunszt belengetni valóban, mivel ha 10 év múlva jön el, akkor is lehet azt mondani majd, hogy na ugye megmondtam, lesz 2. is.

2020. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#12


Persze ezek szerint nincs is vírus?


A föld meg lapos ugye? Meg a déli sark se létezik hisz még nem jártál ott...

2020. jún. 19. 15:41
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Itt jegyeznem meh, hogy a kerdezohoz hasonlo degeneralt emberek megszallott panikvasarlasa miatt ugrottak masfelszeresere az arak.
2020. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

Sehogy. Az elsőben sem hittem/hiszek. Meghalt 500 egyéb krónikus betegségekben szenvedő idős ember? Nahát! Egy valamirevaló influenzában tízezrek halnak meg, s nem csak a fent jelzett csoport tagjai. Ez a WHO játszmája. Van valahol a világon egy nagy eladhatatlan készlet, ami pont erre lesz jó. Mint 100 éve a spanyolnátha. Akkor járt le a Bayer által feltalált Aszpirin szabadalmi joga, és mivel a Bayer addig szépen kaszált rajta, minden gyógyszergyár nyakló nélkül kezdte gyártani. Hamarosan hegyekben állt az eladhatatlan Aszpirin. Hogy, hogy se, hirtelen előkerült a spanyolnátha, és elhíresztelték, hogy az Aszpirin nagy (több dkg-os!!!) dózisban adva hatásos ellenszer. A tengerentúl itteni, itt meg az ottani csodás (és nem létező) gyógyulásokról számolta be. Százezrek haltak meg a gyomor nyálkahártyájának szétmaródása miatt, többen, mint a náthában. Sebaj, 90 évre titkosították az anyagot. Még most is csak az angol nyelvű lapokon található róla adat.

Egyébként 2005-ben százezres fácántelepet gázosítottam el a madárinfluenza miatt. 10 méterrel arrébb, a kerítésen kívül vígan éltek a vad fácánok, és kutya bajuk sem volt, mert ők nem tápon, hanem a természetes élelmükön nevelkedtek, tehát működött a sejtes immunitás.

Egy vírus nem kerül csak úgy elő a semmiből. Vagy kitenyésztik azt, vagy mindig is volt, csak az immunrendszerünk eddig hatástalanította, most meg nem bír vele a sok szar élelmiszernek csúfolt vacak miatt, amitől felborul a bélflóra, és hazavágja az immunrendszert.

2020. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, nevezd meg azt a virológust.


Viszont itt találsz olyan hasznos videókat, amik bizonyítják neked, hogy nincs itt semmi ok a pánikra:

[link]

2020. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!