Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Előre leszögezem, sem oltásell...

Előre leszögezem, sem oltásellenes nem vagyok, sem összeesküvés elméletes. Nem lehet, hogy jelen helyzetben jogos lenne kételkedni az oltás biztonságosságában, és ellenkezni a beoltás ellen, ha idén vagy jövőre kijön?

Figyelt kérdés

Egy hatóanyag vizsgálata több évig is eltarthat.

Ennek az oka, hogy a hosszútávú következményeket csak így lehet tesztelni.

Pl meddőség, szülési problémák, szív és érrendszeri bajok, hormonális zavarok, van pár tényező, aminek a veszélyességét csak hosszútávú vizsgálatokkal lehetne kiszűrni.


Megjegyzem én örülök, hogy magyarországon oltási kötelezetség van, de a mostani helzettel kapcsolatban bizonytalan vagyok.



2020. aug. 23. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy én sem ismerek olyat a környezetemben, aki elkapta volna... Egy emberen kívül, aki az ország túlfelén van ismerősömnek ment el 2 napra a szaglása, ezért teszteltetett, a második lett neki pozitív. Viszont kettő rokonom meghalt más miatt, mert nem kapott normális ellátást a covid harc közben.
2021. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11: Azért, mert a járvány gócpontokban terjed. Van olyan iskola, ahol a tanárok kétharmada beteg lett, más nem is ismer senkit, aki elkapta volna.

Az, hogy nem kapnak normális ellátást a betegek, elég szomorú. Abban reménykedem, hogy ha megkapják az oltást az orvosok, akkor normálisabban fognak hozzáállni a betegekhez.

2021. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

11#

Érdekes akkor ez a vírus. Mivel legalább 300 emberrel dolgozom együtt, néha 60-al egy légtérben. Ezek szerint, mi vagy Superman-ek vagyunk, vagy a vírus túl kapitalista ahhoz, hogy az egyszerű melóst megfertőzze.


Nem szomorú, hanem felháborító, hogy nem kapták meg az alapellátást ahhoz, hogy egyáltalán életben maradjanak. Több, mint 40 év ledolgozott munkaviszony, és fizetett eü járulék megfizetése után, annyit kaptak, hogy maradjon otthon és haljon meg, mert nem tudják elhelyezni őket a kórházban, orvos meg nem jön ki! Undorító, ami folyik, és nem veszi senki sem észre ezt a gusztustalanságot, h direkt az időseket, és a krónikus betegeket célozták meg azzal, mivel nem segítenek nekik normálisan, m nem termelnek már, ezért nincs is rájuk szükség. De lehet várni a messiást, h majd a vakcina megment. Aztán mi ellen is? A koronav. tudtommal minden legyengült vagy idős szervezetben tüdőgyulladást válthat ki, akik sajnos emiatt meghalhatnak. Az influ.v. is ezt okoz(hat).

Kicsit gondolkodni, mozogni is kéne, nem egész nap bent kockulni, a szennyezett városi levegőn kocogni. Körül kellene nézni, a sorok között is olvasni. Ha már annyira a netet bújják sokan, akkor miért nem olvasnak utána azoknak a dolgoknak, amit az ellen dumálgat. Persze könnyebb a másikat hülyének nézni, lehurrogni, konteósnak kikiáltani, mint kutatni az igazságot.

2021. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na, és szerinted mi a f*szért nem látják el őket? Talán mert nem tudják, mert máshol van szükség a dolgozókra? :OOOOO

Annyira elegem van már az ilyen kreténekből, akik ilyen egyszerű dolgokat nem képesek felfogni, egy szimpla halálozási rátának nem képesek utánanézni, és túllépni azon, hogy a saját tekintetük csak a szomszéd faluig terjed, és ami azon túl van, nem létezik.

Gusztustalan...

2021. jan. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg neked vannak problémáid ezzel, hogy nem látod a fától az erdőt, és egyből lekreténezed a másikat, m más véleményen van.

Gondolom kórházi dolgozó lehetsz, vagy jártál mostanában kórházban, amiért ezeket állítod. 4 kórházról tudok, h lóF nincs ott, nem coVid. Kettőben sorra felmondott a személyszet normális része. Az egyikben pedig 2019-ben létszámstopot vezettek be, pedig alig volt szakember. Szakrendelésekre szinte időpontot nem lehet kérni, m nem veszik fel a telefont. A magánklinikákra hajtják inkább a népet, ahol igaz megkapod a kezelést, de cserébe fizetsz mint a kisangyal.

Ha ennyire halálos lenne ez a vírus, akkor nem celebekkel kellene reklámoztatni a betegséget, sem a vakcinát, meg nyilvános oltással.

2021. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell reklámoztatni, minden normális ember ismeri, és beoltatja magát.

Milyen kár, hogy veszélyhelyzetben nem lehet felmondani, pedig még el is hittem volna, amit mondasz...

Áh, mindegy, csak felidegesítem magam megint a hülyéken...

2021. jan. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, hogy annyira sem veszed a fáradságot, hogy kinyisd a szemedet, helyette inkább lekreténezel és lehülyézel.
2021. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szinte naponta nyitott szemmel járkálok a kórházban lévő koronások

termei mellett is, úgyhogy nem nekem kell kinyitnom a szemem.

Mint már mondtam, nem érdekelnek a konteóid, annál értelmesebb vagyok.

2021. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

14: Teljesen egyetértek. Annyira primitív hülyék vannak, akik azt hiszik hogy a covid intézkedések miatt nem látnak el valakit, pedig pont az miatt létezhet még ellátás, és nem egy teljesen összeomlott folyosón, parkolóban gyógyítani próbáló egészségügyet látni..

Iszonyat buta emberek vannak, a szomszéd ismerősének a sógara típusú tudományos értekezések...

2021. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
@19 Bennem azért megy fel iszonyatosan ilyenkor a pumpa, mert tudom, hogy a kórházi dolgozók min mennek/mentek keresztül, mert láttam.
2021. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!