Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet otthon a borzalma...

Hogyan lehet otthon a borzalmasan sok marhaságot hallgatni ép ésszel? (Lent.)

Figyelt kérdés

Pl politikai okfejtés szülőktől, rokonoktól, szomszédoktól stb.


Pl. Soros György csinálta a rendszerváltás, a koronavírust és állítólag az ausztrál erdőtüzeket.


A transzneműség tüsszentéssel/köhögéssel terjed. Ugyanígy a melegség is fertőző, jobb távolmaradni a tévelygőktől.


Sosem jártunk a holdon vagy az űrben, stúdióban veszik fel a felvételeket, de ez titkos. Trükkfelvétel a SpaceX.


---

Ehhez hasonló dolgokat kell hallgatnom rendszeresen. Sajnos falusi környezetből származom, és bár már rég nagyvárosban élek, ha telefonálunk vagy hazalátogatok hasonlókról beszélnek nekem.


Hogy kell ezt kibírni anélkül, hogy nem bolundulnék bele?

Ha szóvá teszem, hogy szerintem nem így van, akkor azt mondják elkaptam a pestiektől a butaságot. Vagy hogy rosszra tanítottak az egyetemen.


Mi a teendő?



2020. jún. 2. 16:56
 1/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Kerüld vagy tűrd őket. Vitázni ne kezdj mert még meglincselnek!
2020. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh.

Én úgy élem az életemet, hogy a nálam primitívebb emberek véleményével nem kell foglalkozni. Szóval elengedném.

2020. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd a szívedre, de ha tényleg ennyire felzaklat, járj haza ritkábban. Meddő vitákba bonyolódni velük fölösleges, én legalábbis nem mondok ezekre semmit, csak örülök, hogy nem tartozom közéjük, hálát adok "az égnek", hogy van helyem Pesten, ahol lehetek, értelmes emberek, akiket ismerhetek, megismerhettem, intelligens barátaim, és rengeteg dolog, amit tanulhattam. Próbáld meg esetleg ezt a pozitív oldalát nézni a dolgoknak!
2020. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh szinte ezt hallgatom nap mint nap legszívesebben a fejemet verném a falba.

Egy szabály sose beszélj nekik vissza mert csak jobban tolják a véleményüket (hiába orbitális baromság) nem fog megváltozni.

Ja és anyám új mániája az hogy ő nem fogja beoltatni magát ha esetleg lesz védőoltás a korona ellen mert abban lesz egy chip és így tudják őt követni😫 de ami még rosszabb a munkatársaitól hallotta akik szintén megvannak erről győződve.

2020. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami fidesz pártgyűlésen voltál?

Kérdezd meg tőlük, hogy a lapos Földet hány teknős tartja?

2020. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!