Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem tudom elérni a háziorvosom...

Nem tudom elérni a háziorvosomat, kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Péntek óta elkezdtem magamon tapasztalni a Covid tüneteit láz,tüdő fájdalom, nem érzek ízeket szagokat.Sosem szoktam beteg lenni 5 évbe egyszer. Műkörmösként dolgozom és utólag ki derült hogy találkoztam olyan személlyel aki repülőn ült az elmúlt 2 hétben illetve 3 országban is "nyaralt".Sajnos nincs pénzem arra hogy megcsináltassam a covid tesztet saját költségemre. Nem olyan régen lett új háziorvosom és új városba is költöztem. Beszéltem az ingyenesen hívható Covidos vonallal ők azt mondták háziorvos tud csak segíteni más nem. Péntek óta hiába hívom a háziorvost (rendelési időben) sajnos ki van kapcsolva és biztos hogy jó a telefonszám és nincsennek szabadságon ennyit meg tudtam. Be menni a háziorvosi rendelőbe ugye elvileg nem szabad, nem szeretném hogy senki el kapja ha esetleg tényleg pozitív lennék. Sajnos hétfőn már dolgoznom kellene addig tudok itthon lenni, addig nagyon szükségem lenne 1 tesztre mert nem akarom hogy a vendégeim vagy bárki elkapja. Szerintetek ilyenkor kihez tudnék fordulni, a zöld számon a háziorvoshoz küldenek, a háziorvos elérhetetlen. Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. szept. 9. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az ügyeletet hívd fel este. Ha pedig nem tudsz teszteltetni, akkor ne dolgozz hétfőn.
2020. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zöld szám?
2020. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Küld be egy ismerősöd, hogy szóljon a háziorvosnak.
2020. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos muszáj mennem hétfőn, ha nincs valami igazolásom mivel alkalmazott vagyok. Sajnos nem nagyon ismerek itt még senkit.
2020. szept. 9. 09:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg arra gondoltam hogy be megyek az orvosi rendelőbe személyesen.
2020. szept. 9. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatód tud róla, hogy beteg vagy? Szerintem, ha elmondod neki, hogy Covid-gyanús tüneteid vannak, nem fog ragaszkodni hozzá, hogy bemenj.
2020. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tud róla de neki az a véleménye hogy nincs is vírus meg hülyeség.
2020. szept. 9. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sikerült átjelentkezned új házidokihoz? Lehet a régit hívnám, hátha ott maradt a kartonod.
2020. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!