Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elrendelik a PCR tesztet,...

Ha elrendelik a PCR tesztet, akkor megtagadhatom?

Figyelt kérdés

Nem engedem, hogy pálcával turkáljanak az agyamban, és nem akarok a hazug statisztikának sem része lenni. Egy csomó esetről hallani, hogy beletörött a páca az illető orrába, volt hogy bele is halt már ilyen esetbe egy gyerek. Több tízezer tesztről meg kiderült, hogy maga a teszt volt a fertőző. Szóval nem akarok így járni.

Megtagadhatom a tesztet, vagy erőszakkal is tesztelhetnek, mint egy állatot?



2020. szept. 15. 20:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Agymosott id.iota, a napi fültisztítástól is ennyire rettegsz?
2020. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Sok kamuhíreket olvasol.

Ùgy tudom, nem tagadhatod meg a tesztet v. büntetést kapsz.

2020. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Kórházban dolgozok, egyetlen ilyen esetről sem hallottam, amiket említettél. Sőt, ez hazugság. Nem tagadhatod meg a tesztet, járványügyi megfigyelés alatt vagy.
2020. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Látjátok, ez a szomorú ebben az egészben. Alpári módon pocskondiázzátok a másikat, csak mert más a véleménye. És ti mondjátok, hogy intelligensek vagytok, mert nektek igazatok van. Intelligens értelmes ember nem beszél így, nem minősít ilyen stílusban. Pont ezért is hiteltelen minden, amit állítotok. Érvek-ellenérvek mentén építő jellegű beszélgetésbe nem képes még a legnagyobb vírushívő orvos sem beszállni, csak a másik megalázására, alpári pocskondiázására telik. Gondoljátok, hogy ettől hinni fognak nektek?
2020. szept. 16. 08:36
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Paranoid skizofrénia. Kezelendő.
2020. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges kitöröltetned a válaszokat, akkor sem fog veled senki egyetérteni :)
2020. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem ki senki válaszát. Sőt, örültem volna, ha látszik, mert ez bizonyítja, hogy a vírushívők milyen stílusú emberek.
2020. szept. 16. 09:20
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem hiszek a vírusban/nem hiszek a vírusban esete. Nem tagadhatod meg legfeljebb fizethetsz mint a katonatiszt, erőszakkal nem fognak mintát venni.
2020. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
9%

3, Akkor ha engem tesztelni akarnak, és minden hazugság, ami negatív irányba viszi el a tesztelés folyamatát, eredményességét, stb, levideózhatom a folyamatot? Vagy lehet ott velem valaki teljes harci díszben(védőöltözet), aki levideózza?


6-os, dehogyis nincs, aki egyetért a kérdezővel, csak éppen rá vannak állva ezekre a válaszokra, és törölni kell. A cenzúra itt is kiválóan működik. Nehogy már napvilágot lásson valami, ami igaz is ebből a cirkuszból.

2020. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Vírushívő? Már így hivsz minket biológusokat, akik ismerik a sejtbiológia alapjaitól kezdve mindent, akik tudnak szekvenálni, illetve megsokszorzni 1 minimális DNS darabot egy tucatra, akik tudják, mi az hogy vírus és hogy működik, akik elvégzik ennek alapján a PCR tesztedet. etc etc? Hát legyen, akkor vírushívő vagyok, sorry
2020. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!