Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elrendelik a PCR tesztet,...

Ha elrendelik a PCR tesztet, akkor megtagadhatom?

Figyelt kérdés

Nem engedem, hogy pálcával turkáljanak az agyamban, és nem akarok a hazug statisztikának sem része lenni. Egy csomó esetről hallani, hogy beletörött a páca az illető orrába, volt hogy bele is halt már ilyen esetbe egy gyerek. Több tízezer tesztről meg kiderült, hogy maga a teszt volt a fertőző. Szóval nem akarok így járni.

Megtagadhatom a tesztet, vagy erőszakkal is tesztelhetnek, mint egy állatot?



2020. szept. 15. 20:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Ne tagadjál te meg semmit, hanem azon filózzál, hogy se te, sem a környezetedben lévök ne betegedjenek meg.
2020. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

Komolyra fordítva a szót, egy amúgy karantén lévő, sőt akár pl egyedül élő embernél, mennyiben változtat a dolgokon, ha bekerül egy excel táblába, ahol a fertőzötteket tartják nyilván? Meg ettől nem gyógyul, akit idáig megfertőzött, azt már megfertőzte, akit nem, azt nem fogja, (vagy ha kijárkál szabálytalanul, azt nem akadályozza meg a teszt), 2 hét alatt meg így is, úgy is megszűnik a fertőzés lehetősége.

Más a leányzó fekvése, ha pl nem "gyanúsított", hanem melózik és pl naponta tesztelni akarják, na de ez ellen én is tiltakoznék.

2020. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
32%

Én megtagadtam.

Felhívtak, hogy azon napon jönni fognak tesztelni, elmondták a tudni valót én meg elmondtam, hogy nem járulok ehhez hozzá. Majd rácsaptam a telefont és elmentem otthonról.

2020. szept. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13: Jól tetted. És miért akartak letesztelni?
2020. szept. 17. 13:03
 15/20 A kérdező kommentje:

Amúgy itt van egy videó azoktól az orvosoktól, akikfújják most a szelet:

[link]

Vajon mi változott meg azóta? Mennyit kaptak ezért?

2020. szept. 17. 18:24
 16/20 A kérdező kommentje:
2020. szept. 17. 18:25
 17/20 Laylah ***** válasza:
55%

El sem hiszem, mennyire szánalmasan buta emberek vannak, akik szerint egy szabad szemmel nem látható életforma létezése hit kérdése. Ember, nem arról volt szó, hogy az ördög száll meg és attól leszel beteg, abban még lehetne hinni vagy nem hinni, de egy mikroszkóp alatt látható, vizsgálható létformáról ne rendezzünk már hitkérdést! Az ilyeneket, akik a fertőzés erős gyanúja ellenére megtagadják a vizsgálatot, el kellene zárni valahová, hogy ha önszántából nem bír együttműködni és otthon maradni, akkor se rohangáljon az utcán más, gyengébb immunrendszerrel renelkezőket fertőzve.

Gondolom neked az is hitbeli kérdés, hogy a maszk segít-e a megelőzésben, sőt, nem is hordod rendesen, legalább az orrod kilóg belőle, ha egyáltalán fel is vagy kénytelen venni, mert másképp sehová nem mehetnél be. És nyilván az egész vírus csak kitaláció, és a háttérhatalom terjeszette el a rémhírt, mert mindenkinek baromira jól jött az a világválság, ugye?

2020. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

#17 "ugye"?


Így van :D

2020. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Akkor itt egy cikk, hogy miért:

[link]

2020. okt. 12. 16:03
 20/20 anonim ***** válasza:
70%
oh te jóég, és van, aki ezt komolyan veszi. eszem megáll
2020. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!