Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A barátom anyukája koronavírus...

A barátom anyukája koronavírusos, de úgy van, hogy náluk leszek a hétvégén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom most péntekre egy grillpartyt szervezett a barátaival a nyarlójuknál, ami közel van házukhoz. Engem is meghívott, és akkor ott lennénk a hétvégén. Anyukája ma kapott értesítést, hogy pozitív lett a tesztje, így ő az emeleten lesz elkerítve, a barátom apukája pedig nem lesz otthon hétvégén.

Anya nem ajánlja, hogy menjek, inkább legyünk itt vagy találjak ki valamit, de a barátom nem hinném, hogy le akarja mondani. Anya szerint majd én főzhetek rájuk.

Mit tennétek a helyemben?

21L



2020. szept. 17. 13:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
22%
Én szexeltek februárban egy csajszival.Száraz erős köhögés stb,mind n ami a koronára jellemző.Én nem kaptam el.Gondolom az immunitáson múlik.
2020. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
átnevezném koronapartynak, és kitalálnám, mit főzzek. gondolom, neked ilyen válasz jelent értelmeset
2020. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

A barátodnak is marha sok esze lehet ha nem akarja lefújni a partit, de te sem vagy intelligensebb nála. Az ilyenek miatt b@szódik följebb a betegek aránya.

Eszem megáll.

2020. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%

Egy háztartásban élőknél,mindenkire vonatkozik a karantén.

Ha igazoltan covidos a mama akkor a hatóság majd ellenőrzi betartjátok e amit kell.

Munkatársam szintén így járt és nem grilleznek elhiheted.

2020. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
20%
Ne foglalkozz a sok média zombival, menj nyugodtan :D
2020. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
20%
Induljon a party, mindent bele 😊
2020. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%

Vigyél Coronita sört :)!

Egyébként úgy látom, a környezetedben mindenkinek elment az esze ... vagy nem is volt, téged is beleértve.

2020. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
ennyit a tesztek megbízhatóságáról: [link]
2020. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!