Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha tudnád hogy koronavírusos...

Ha tudnád hogy koronavírusos vagy el mernéd mondani?

Figyelt kérdés

Annyira ilyesztőek ezek a történetek, hogy be kell zárkózni ilyenkor és nézd a TV-t mikor makk egészséges vagy, mert kontakt voltál és pozitív vagy. Hetekig kiesel a munkából nem kapsz bért, meg sem beszélheted, nézheted a négy falat egész nap heteken át.


Ha mondjuk tudnád hogy koronavírusos vagy, mert teszt eredményed van és/vagy ha éreznéd az igen enyhe tüneteket is, de közben marha jól vagy és mulik. Akkor kitennéd magad ennek a herce hurcának?



2020. okt. 6. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos vagyok benne hogy elkaptam, minden tünetem arra utalt, napokig tartó erős fejfájás, teljes íz és szaglásvesztés ami még most is tart, de nem jelentettem sehol így engem nem teszteltek,nem kértem. Csak a családom tudja, meg 1-2 közeli barátom. Ugyanúgy mentem mindenhova ahova akartam/kellett, nem éreztem magam rosszul, csak a fejfájás zavart kicsit.
2020. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 Laylah ***** válasza:
39%

Simán. Táppénz jár, szóval olyan nincs, hogy nem kapok bért, de akár home office-ban is dolgozhatnék. Bármelyik is legyen, nekem jól esne az a két hét pihi, eszembe sem jutna tévét nézni, van normális hobbim. A teszteket a háziorvos rendeli el, így az megint nem kerül nekem semmibe.

Mi ebben a hercehurca? Ez inkább a mennyország, főleg tünetmentesen vagy enyhe tünetekkel.

2020. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
78%
En az vagyok, ezen nincs mit szégyellni
2020. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
65%
#11, gratulálok.
2020. okt. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:

Csak ha Mari néni nem fogja megtudni.


Őróla van szó:



https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2020. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
71%
Elmondanám s egyébként is máskülönben ha meg vok hűlve elmondom. Többszőr hangoztattam az influenza is veszélyes mégis elvárták néhány munkahelyen egészen ez év márciusáig h amíg nincs 40 fokos lázad s csúszni mászni még képes vagy addig igenis be kell jonni dolgozni. Érdekes senkit nem érdekelt az influenza hogy amíg az egyik fát vág 38,5el addig a másikat kifekteti/ bar az influenza szinte minden esetben kifekteti az embereket/ Az influenza is veszélyes alapbetegsegekkel rendelkező emberekre sőt akinek nincs alapbetegsege arra is. Az influenza is mutálodik elbagatelizalasa ugyanugy tud 2 oldali tüdőgyulladást okozni, a magas láz kiugrasztja a vérnyomást, megdolgoztatja a szívet s úgy általában.Az influenza is tud produkálni durva szövődményeket..mégis vhogy a dolgozók a munkáltatók mindezt lecarták ez év márciusáig. A kolléga siman bevonult hurutos köhögéssel taknyos tbc-s betegeket meghazudtolo ugatós állapotba az irodába és ráadásként jól telibe köhögött mindenkit akit tudott.Tapsoltak is hozzá h a munka hőse. Cart itt mindenki mindenre ezelott 8 honappal 🙂most meg nehogy kozelebb gyere fel meterrel lepras vagy! De akkor se gyere ha szimpla takony kórod van mert igen vannak személyek akiket egy szimpla takony is kifektet mert mondjuk immunbeteg magas vérnyomásos, szíves cukros blablabla lehetne sorolni. Marciusban bejott a korona fuu most vigyazni kell egymasra. Kerdem eddig miert nem? Mint mondtam az influenza is veszelyes, veszelyes mindazokra akiknek epp nincs jo formaban az immunjuk, vagy epp alapbetegsegbe szenvednek. De lehet szimplan is veszelyes mert épp mutálódott és iszonyúan megfingat bizonyos szemelyeket. Csak h értsük a lényeget, alap dolog lenne egyebkent is oda figyelnunk egymasra a beteg kollega maradjon otthon kúrálja magát s gondoljon másokra is ne csak magara mert a táppénz alig fizet. A nyavajákat mindig melóhelyen szedtem ossze amit utana mindig megkoszontem az illetőnek. Kerdem en csak akkor vigyazzunk egymasra ha vmi az életünket veszélyezteti? 🙂Igen elmondanam mert alap dolognak erzem h nem fertozom le a kornyezetemet es nem kohogom bunko módon tele az irodát.Ez alap lenne maskor is..
2020. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
26%
Büszkék lehetnek a 11-es szülei a szörnyszülött kölkükre...
2020. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
15%

11-es vagyok

Nem voltam hatósági karanténban, szóval...meg nem mindenki engedheti ám meg magának hogy otthon ücsörögjön 2 hétig...meg amúgy is, ha a maszk állítólag mindentől IS megvéd, akkor nincs mitől félnünk, és légyszíves válogasd meg a szavaidat

2020. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
56%

17-es ez egy picit durva volt.

11-es nem szégyelled magad? Hisz kipusztult miattad az emberiség!

2020. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
Én csak azon aggódnék, hogy nagyon beteg leszek és kórházba visznek. Már influenza miatt jártam így egyszer ezért rettegnék, hogy megismétlődhet. De ha semmi bajom nem lenne és egészségesnek érezném magam vagy kontakt miatt zarnának be és nem gondolnám, hogy megfertőződtem akkor nem érdekelne. Addig sem kell dolgozni menni. Bár lehet éjszaka elmennék egyet sétálni ha nagyon nem bírnám a dologot. De maximálisan figyelve nehogy bárkit is veszélyeztessek.
2020. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!