Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha tudnád hogy koronavírusos...

Ha tudnád hogy koronavírusos vagy el mernéd mondani?

Figyelt kérdés

Annyira ilyesztőek ezek a történetek, hogy be kell zárkózni ilyenkor és nézd a TV-t mikor makk egészséges vagy, mert kontakt voltál és pozitív vagy. Hetekig kiesel a munkából nem kapsz bért, meg sem beszélheted, nézheted a négy falat egész nap heteken át.


Ha mondjuk tudnád hogy koronavírusos vagy, mert teszt eredményed van és/vagy ha éreznéd az igen enyhe tüneteket is, de közben marha jól vagy és mulik. Akkor kitennéd magad ennek a herce hurcának?



2020. okt. 6. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
0%
Hát ki mint vet úgy arat. Sosem kerülnék ilyen helyzetbe. Bár én is bérminimumot keresek de megtanultam beosztani és felkészülni vészhelyzetekre. Ha valaki vénségére sem jutott el idáig akkor sorry. De ez az ő baja ne mások életét veszelyeztesse mert neki nem jött össze a sajátja.
2020. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
38%
30. Mert hazajött betegek lettek a kollegák abban az irodában 3-4 nap múlva. Leteszteltek mindenkit és pozitív lett minden beteg plusz a tünetmentes nyaraló tesztje is akinek a vele nyaraló barátqi is betegek lettek. A többiek egyébként kocsival hozzák egymást és nem voltak programokon szóval elég egyértelmű volt a dolog. De nyilván kötözködj úgyis az a lényeg.
2020. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
49%
31: Nemcsak a saját hibájából kerülhet valaki mélyre. Az is lehet, hogy kiszúrtak vele, megvezették vagy ilyesmi.
2020. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
29%
32: Ez sem bizonyít semmit. Símán lehet véletlen. Az biztos, hogy ha engem ilyen alapon vádolnának vagy neadjisten kirúgnának, pert indítanék rágalmazásért.
2020. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
39%
33. Normális embert nem vezetnek meg ;) mégis mivel? Egyebként ez mi valami népmese? A szegény 60as bácsi lakhatásáért aggósz de akiket lefertőzöl azokért nem. Álszentség, képmutatás.
2020. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
39%
34eske. Neked valami üldözési mániád van? Képzeld normális emberek nem vádaskodnak, és normális munkahelyen nem rúgnak ki senkit mert beteg lett. Utazni meg nem volt tilos. De ettől még ami tény az tény. Mint ahogy a kötözködésed is.
2020. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki tünetmentes és pozitív teszttel mások életét veszélyezteti bizony azt is be lehet perelni. ;)
2020. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
29%

35: Figyu, mondok egy példát: Lent vagy egy szórakozóhelyen. Egy részeg hülye belédköt, verekedni kezd. Te önvédelemből leütöd, valami maradandó károsodást okozol. Viszont kiderül, hogy ő gazdag családból származik, és van egy jó ügyvédje. Így védül rád lesz húzva a vizes lepedő, neked kell kártérítést fizetned, esetleg ülnöd is valamennyit. Ez máris megpecsételheti a sorsodat olyan szintre, hogy örülsz, ha a létminimumin nyomorogni tudsz. Nem egy hasonlóról hallottam már.


36: Való igaz, nem volt tilos utazni és rendezvényekre járni, utóbbi most sem az. De viszont a majrésok azt várnák, hogy ne járjunk, csak mert nekik az tetszene.


37: Egyáltalán nem erről volt szó. Hanem arról, hogy kapásból a külföldön járt kollégát gyanúsítják a munkahelyre behurcolással.

2020. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez már csak így megy nálunk, a magyar irigy nép, meg különben is dögöljön meg a szomszéd lova is.
2020. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
38. Én nem vagyok pritív nem ütök le senkit. Inkább otthagyom. Ez a különbség kettőnk között ;)
2020. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!