Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha tudnád hogy koronavírusos...

Ha tudnád hogy koronavírusos vagy el mernéd mondani?

Figyelt kérdés

Annyira ilyesztőek ezek a történetek, hogy be kell zárkózni ilyenkor és nézd a TV-t mikor makk egészséges vagy, mert kontakt voltál és pozitív vagy. Hetekig kiesel a munkából nem kapsz bért, meg sem beszélheted, nézheted a négy falat egész nap heteken át.


Ha mondjuk tudnád hogy koronavírusos vagy, mert teszt eredményed van és/vagy ha éreznéd az igen enyhe tüneteket is, de közben marha jól vagy és mulik. Akkor kitennéd magad ennek a herce hurcának?



2020. okt. 6. 15:45
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
20 vagyok mármint úgy értettem nem érdeklne az otthonlét, persze elmondanám ha valaki kérdezi.
2020. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Ha meg tünetmentes vagyok, úgyse fertőzök. (Na, majd mindjárt jön valaki, aki ordenáré módon legyilkosoz, meg lerohadtönzőidiótáz.)
2020. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
49%
Ami meg azokat az embereket illeti, akik próbálják elhitetni magukkal, hogy igazából áldás, hogy kitört a vírus, mert hómofiszozhatnak távol a csúnya munkahelyi épülettől, nos róluk azt tudom mondani: Végülis az évekre börtönbe kerülő ember is próbálhatja meggyőzni magát, hogy tulajdonképpen most többéves hawaii vár rá, fizetnie semmiért nem kell, ingyen kapja az ellátást, ingyen járhat könyvtárba és még szakmát is tanulhat az állam kontójára. Csak amikor megverik és megerőszakolják, akkor valószínűleg nem fog ennyire rózsásnak tűnni a helyzet, mint ahogy akkor sem, amikor vágyódna valami olyan hobbira, amit csak szabadlábon űzhetne. Nagyjából ugyanez a helyzet most velünk is, csak kissé módosítva és kissé átvittebb értelemben.
2020. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
33%
Annyi a spicli manapság, hogy inkább nem. Még valami hülye rám kényszerítene egy tesztet aztán bezárnának háziőrizetbe. Nem vagyok sem hipochonder sem hülye, hogy ezt akarjam.
2020. okt. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
58%
23. A kettő azért nem ugyan az. Több tízezren betegek már, miért kéne ezt titkolni, komolyan nem értem. Ha elkalnám akkor így jártam, sokkal inkább aggódnék a betegség rossz kimenetelétől mint, hogy ki mit gondol. Pont leszarom.
2020. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
55%
"Annyi a spicli manapság" mondjuk szomorú ha sejted hogy megfertőződtél és nem jelented be. Igazad van sokkal jobb ha mások meghalnak miattad vagy hónapokra lebetegednek. Kihányom a belem az ilyen emberektől. Ha elkapnám azt hiszem a legkisebb bajom lennr hogy 2 hétig nem mehetek sehova. Nem akkora ügy, miért kell emiatt cirkuszolni? Nem is értem. Főleg ha valaki könnyen megússza a betegséget.
2020. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
0%
#26: Én meg az ilyenektől mint te. Most legalább kvittek vagyunk.
2020. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
55%
Tényleg undorító, hogy nem csak magamra gondolok, hanem másokat is próbálnék megóvni a bajtól. Mondjárt elszégyellem magam. Pont azért tart ott ez a világ ahol meg tele van ilyen önző csak én vagyok a fontos mindenki más megdögölhet emberekkel.
2020. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
38%
23eske. Sajnos akkor is fertőzöl. Nálunk pont egy tünetmentes fertőzte le az egész irodát aki hazajött a nyaralásból.
2020. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:

26: Ezt a maszlagot egy olyan valakinek nyomasd, aki mondjuk minimálbért keres, abból is épp csak ki bírja pengetni a lakhatást meg az élelmet, és a k*cs*g főnöke befenyegette, hogy ha beteget mer jelenteni, ki van rúgva. Ja, és életkorából eredendően már baromi nehéz lenne neki más munkát találnia. Ha a helyében lennél, te nem akanád eltitkolni? Feláldoznád a lakhatásodat és a megélhetésedet a pandémia oltárán?


29: És ti honnan tudjátok biztosra, hogy tünetmentes koronás volt, és tőle kaptátok el? Van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak ráhúztátok, mert ez volt a legegyszerűbb. Mert ha egy munkahelyen korona kezd terjedni, akkor azt biztos csak a külföldön járt kolléga hozhatta be. Hogy egy másik delikvens szedte össze a tömegközlekedésen vagy amikor lement bevásárolni, az teljesen kizárt. Tipikus felszínes gondolkodásmód.

2020. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!