Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen maszkot tudtok ajánlani?

Milyen maszkot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szia mindenkinek!

Tapasztalatokat kérek szépen arról,hogy ...

Maszkot szeretnék vásárolni(koronavírus,ugyi) ami,mosható vagy cserélhető valami betétét benne,strapabíró,hosszú távra,utcai viseletként is használható.

TAPASZTALATOKAT légyszíves!

Lehetőleg olyan tippet szeretnék kapni,ami pl. Patikákban vagy más segédeszköz boltban vásárolható nem webshopból.

NEM festőmaszkra,vagy pormaszkra gondolok.

Köszönöm a hozzászólásokat,tapasztalatokat!



2020. okt. 20. 23:40
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%
Május óta van meg, nem ment tönkre pedig nem egyszer volt kimosva jo minőségű az anyaga hiába van 400Ft ért is textil maszk ha fullasztó rossz anyagú.
2020. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet, hogy a mosószer úgy roncsolja, hogy az szabad szemmel nem látható, "csak" annyi lesz tőle a változás, hogy a mosószer miatt már nem fog annyira jól szűrni, mint hiszed, hanem csak annyit ér, mint bármilyen egyszerű maszk (szóval azért annak a célnak továbbra is megfelel, hogy a többieket védje a te virusaidtol, csak téged nem véd már annyira).
2020. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Sziasztok mindenki!

Nem gondoltam volna,hogy ennyire kevés használható-valós tapasztalatot kapok a kérdésre...

Mindenesetre köszönöm a hozzászólásokat.

2020. okt. 25. 12:54
 24/45 anonim ***** válasza:

Ezeket ajánlom megnézni maszkvásárlás előtt:


[link]


[link]


[link]

2020. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

NEM ÉRDEKELNEK A HASONLÓ LINKEK!!!

A jelenlegi szabályok szerinti veszélyeztetett kategóriába tartozom!!!

A kérdésem ERRE vonatkozik!!!

KEL,AKKOR MELYIKET???

ÉRTHETŐ???????

2020. okt. 25. 14:36
 26/45 anonim ***** válasza:
25%
MSA AUER 3S + FFP3 betét
2020. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Szia én egy boltban dolgozom. Napi 8-10- sokszor 12-13 órában hordom. Elősző eldobhatót maszkot használtam. Az borzasztó volt. Vetettem lepedő vásznat/100fokon moshatót/, meg kalap gumit a rövidáruban és egy varrónő ismerősöm megvarrta. Ez sokkal jobb, és kényelmesebb.
2020. okt. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Nk95 ffp2 védelmenek felel meg magyarán 95%os védelmet ad. Hivatalosan nem mosható de 60fokon elég sok mosást kibír. Én ezt használom. Mivel csak magamra szamíthatok a kollegáim nem vesznel maszkot hiába kötelező.
2020. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

"Hivatalosan nem mosható de 60fokon elég sok mosást kibír"

Ez azt jelenti, hogy csak addig véd téged 95%-osan, amig ki nem mosod, onnantol kezdve már csak azt hiszed, hogy továbbra is ugyanúgy védve vagy, pedig akkor már csak annyira véd, mint akármilyen egyszerű maszk, de sehol sincs már a 95%.

2020. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Kedves 30as. Ezt csak a jó isten tudná megmondani TE nem. Minden estre ellenőrizni szoktam alaposan az anyagában nincs e valami sérülés. Ha valahol hibát látok kidobom. Egyebként szerintem így is sokkal nagyobb védelmet az mint a textilmaszkok. És mivel nem tapad az arcomra kényelmesebb is nekem nem nyomja az orromat. Sajnos más megoldást nem tudok mert nincs pénzem naponta venni egy újat. Szerintem ezzel sokan vagyunk így. :(
2020. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!