Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen maszkot tudtok ajánlani?

Milyen maszkot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szia mindenkinek!

Tapasztalatokat kérek szépen arról,hogy ...

Maszkot szeretnék vásárolni(koronavírus,ugyi) ami,mosható vagy cserélhető valami betétét benne,strapabíró,hosszú távra,utcai viseletként is használható.

TAPASZTALATOKAT légyszíves!

Lehetőleg olyan tippet szeretnék kapni,ami pl. Patikákban vagy más segédeszköz boltban vásárolható nem webshopból.

NEM festőmaszkra,vagy pormaszkra gondolok.

Köszönöm a hozzászólásokat,tapasztalatokat!



2020. okt. 20. 23:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
13%
Én a 100% pamut mellett döntöttem vegul. Vettem hármat, este kimosom, reggelre száraz. Egyszínű fehér, így egyszerűen, hatékonyan tisztítható. Amilyen forrón jön a víz a csapból, olyan forróba teszek fehér mosóport, hagyom ázni, lefekvés előtt kioblitem, fellogatom. Vasalni is lehetne, de azzal nem vacakolok, elég a vírus ellen a szappan, tehát akkor a mosoporos mosás is, úgy döntöttem, főleg, ha még be is aztatom (kb. hazaerkezestol lefekvesig, ami hol tobb, hol kevesebb idő). Valami 700-800, - Ft körül volt darabja.
2020. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Ezeket a pamut maszkokat patikában vásároltad?
2020. okt. 21. 19:30
 13/45 anonim ***** válasza:
51%
Nem, valami kis boltban, ahol főleg iroszereket árulnak, meg még ezt-azt.
2020. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást.
2020. okt. 21. 20:17
 15/45 anonim ***** válasza:
77%

Akkor ezt még olvasd el előtt, hogy miért kell a maszk:

[link]

2020. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket...

Nem a hírverés miatt "kell" használnom maszkot. :)

A szabályok miatt.

Ha nem követelnék meg bizonyos helyeken valószínűleg nem hordaná senki.Így is rátolták a felelősséget a lakosságra,...

2020. okt. 21. 21:53
 17/45 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyet vettem ez mosható, ajànlom ezt a fajtát Ahhzo képest kényelmes is hordani némelyik varrott elég fullasztó( amilyet meloban kaptunk az olyan pl)

2020. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

"Pár perc után kivehető a vízből, óvatosan nyomkodjuk meg, majd szárítsuk a maszkot. ... Ne használjunk mosószert"

De nem csak magát a virust kell belőle kiirtani, hanem mondjuk a zsíros borunkkel érintkezik hosszú órákon át, szóval valami zsiroldo mososzerféle is kéne a tisztitasahoz, nem?

2020. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%

Én rendesen mosom forró vízzel és kevés folyekony mosószerrel és semmi baja


Az vsak iránymutatás de sehol nem hallottam még h forralnák

2020. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Nem a forralás a kérdés, hanem az, hogy valószínűleg nem véletlenül írták oda a szerinted "csak" iranymutatasba, hogy ne használj mosószert, hanem mert azzal tönkre lehet tenni (legalábbis hosszú távon)...
2020. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!