Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez nem koronavírus?

Ez nem koronavírus?

Figyelt kérdés

Két napja láz, a legmagasabb 38,9 fok volt. Folyamatos lázam lenne, ha két napja nem nyomnám magamba az algopyrint. Az viszi le de csak 37,2-3 -ig. Hidegrázás van, olyan, hogy majd megfagyok, de az a láztól van, mert melegebb a testem az átlagosnál, aztán meg úgy izzadok, hogy ömlik rólam a víz.

Voltam orvosnál és mondta, hogy kicsit piros a torkom. Mondtam neki, hogy a légcsövem fáj. Kérdeztem, hogy nem-e koronavírus, azt mondta, hogy "jó pofa vagyok, mi ő, hogy kitalálja"

Mondtam neki, hogy sárgás váladékot köhögök fel, azt mondta, hogy akkor bakteriális lehet, de minden bakteriális fertőzést vírus okoz.

Mondta, hogy ír fel antibiotikumot és, ha bakteriális, akkor fog rá hatni, ha vírus, akkor pedig feleslegesen beszedem, rosszul nem leszek az antibiotikumtól.

Szerintetek meg lehet nyugodni, hogy ez nem koronavírus, ha már sárgás színes váladékot köhögök fel?



2020. okt. 22. 15:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már tegnap este nem volt lázam csak 37,4. Már jobban vagyok mint kedd-szerda, csütörtök reggel. Már 3 antibiotikumot bevettem gondolom már hat, hátha már jobb lesz, még van 4 adag. Ma veszem be a 4-et.
2020. okt. 23. 15:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Mind a négyet, vagy csak a 4.-et?
2020. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

7 napig kell szedni.kedden vettem be előszőr, ma a negyedik nap/adag, még három napig kell szedni.


Prixoter 500 mg.

Napi egyszer hét napig.

2020. okt. 23. 19:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Csak szedd be szépen mindet, akkor is, ha hamarabb leszel teljesen jól, mint ahogy elfogy, nehogy visszaess.
2020. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!