Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ertelme van a kijarasi...

Mi ertelme van a kijarasi tilalomnak,ha kutyanak is be tudok oltozni es a parom levisz setaltatni?

Figyelt kérdés

A fanak beoltozeses kerdes ihletett. Az elso nekem is a netpincernek valo beoltozes.


Szerintem a netpinceres beoltozes a legjobb. Nagy uzlet lehet a netpinceres ruhazat eladasabol....



2020. nov. 11. 02:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy normalis ember nem gondolkodik el az adott helyzetben azon, hogy hogyan tudna kijatszani a rendszert szorakozasbol, hogy o bizony este 8 utan is oda megy ahova akar (nem munka ugyben). Ertem hogy maga a kerdesed egy vicc, de sajnos vannak emberek akik ezt teljesen komolyan gondoljak, es bizony kinn lesznek abban a k*rva jelmezben, vagy epp anélkül kijarasi korlatozas (vagy mar tilalom) alatt, es ez valahol marhara szomoru. Mert ne viccbol haljon mar meg az a napi 60-70 ember, meg akkor is ha idosebbek. Pontosan azert nem csillapodik a jarvany ( persze csomó mas tenyezo mellett) mert idióta xy ugy gondolja hogy ő egy percig sem birja tovabb egy jo kis barati tivornyazas nelkul, mert alkohol es baratok nelkul megall az elet (egyik ismerosomek disznot vagtak nem reg kb 30 fovel) es lexarja hogy valamelyik rokona, vagy epp egy masik kontakt rokona meghal.
2020. nov. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem se vicces. _Régen sokkal nagyobb korlátozást kellett elviselni, háború, forradalom idején, most meg ennyit nem bírnak ki, mert ha "nincs meg az esti program" akkkor valamiféle elviselhetetlen hiányérzet támad. Program-függőség van sokaknál.
2020. nov. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
28%
A kettes válaszoló szintű hozzászólásért nálunk tegnap már felpofoztak egy delikvenst ,épp három olyan ember között osztotta a buszmegállóban az észt akiket akkor bocsátottak el a lezárások miatt...
2020. nov. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
91%
Felpofozás: mutatja a primitív "problémamegoldási képességet". Nem olyanokról beszéltem akik állásukat vesztették a járvány miatt. Szóba se kerültek, de a szövegértelmezéssel problémák vannak, azt látom.
2020. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
88%

"be tudok oltozni es a parom levisz setaltatni"


Gyere nyugodtan, csak vigyazz mert a kanom majd jol megcsinal :)))

2020. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
33%
Ez a probléma pont h te nem fogod fel h "a nincs meg az esti program stb..."baromságaid mögött ám családos emberek vannak akiknek ezek a esti programok adták a megélhetést.Te jöttél itt azzal h háborúban rosszabb volt nem én.Majd ha állsz a buszmegállóban kirúgva karácsony előtt egy hónappal télvíz idején úgy h otthon el kell mondani h nincs munka remélem aki a te szövegedet mondja azt megcsókolod mert olyan szinpatikus...
2020. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
85%
Ugy orulok, hogy végre otthon kell maradni a hulyeknek is! :D
2020. nov. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
56%

De jo! Nem lesznek autok, nem lesznek gyalogosok … labdazhatunk a kiskutyámmal a körúton :) Most vergre lebrunyalhatja a gyroszosnal is az utcasarkot es oda kakal ahova akar :)))


Remelem meghosszabbitjak ezt a döntést! :D

2020. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
75%

Ezeken a kérdéseken komolyan van aki nevet?

Szánalmas... Legalább egy kicsi poén lenne benne..

2020. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
43%
Csak ha négykézláb közlekedsz, a kutyának 4 lába van és nem szék 😂
2020. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!