Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ertelme van a kijarasi...

Mi ertelme van a kijarasi tilalomnak,ha kutyanak is be tudok oltozni es a parom levisz setaltatni?

Figyelt kérdés

A fanak beoltozeses kerdes ihletett. Az elso nekem is a netpincernek valo beoltozes.


Szerintem a netpinceres beoltozes a legjobb. Nagy uzlet lehet a netpinceres ruhazat eladasabol....



2020. nov. 11. 02:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
48%
Na, látjátok? Ez a kérdés most rendkívül tanulságos volt... Inkább legyen ezer meg ezer Ginny Weasley! :D Egyetértünk? ;)
2020. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 Mansour ***** válasza:
74%

Szomorú, hogy már a humor kategóriában is ez megy. Inkább fejtsétek ki, hogy ki miért szeretne kutya lenni! Vagy hogy miért jó, ha leviszik az embert sétáltatni! Én például macska szeretek inkább lenni, azokra se vonatkozik a kijárási tilalom.

Úgy vélem, Ginny Weasley nem szeretne kutyának öltözni. De akkor minek? Van valakinek ötlete?

2020. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
57%

Hát lássuk csaak... Ginny Weasley öltözzön mondjuuuk... GINNY WEASLEY-nek! :D


Sőt! Mindenkinek és mindennek Ginny Weasleynek kéne! :D Akkor nem is lenne semmiféle vírus! :D

2020. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 Mansour ***** válasza:
85%

Ha a világ Ginny volna

Vírus többé nem tombolna

Ginny Ginnyt nem fertőz

Bajt s nyavalyát megelőz.

Ha az utcán Ginny jár csak

Kiürülnek a kórházak

Dobjad ki a kutyajelmezt,

Ginny legyél, csak így nyerhetsz!

2020. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem 30 napos akció!

Kis és nagytestű kutyák éjszakára bérelhetőek 500-1500 Ft/óra költséggel

Jelige: "alibi-séta" :D

2020. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan párok, akik ráadásul kifejezetten erre izgulnak. ;)
2020. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 Wadmalac ***** válasza:
72%

"családos emberek vannak akiknek ezek a esti programok adták a megélhetést."

Te most vendéglátókról beszélsz?

Mert aki éjjeli műszakos, annak simán lehet menni papírral, szóval semmi sem akadályozza a pénzkeresésben.


Az lehet, hogy a kupi biztonsági őre most repül.


Meg olyan kisvállalkozások dolgozói, ahol amúgy is folyamatosan rezeg a léc mindenkinek.


Nagyvállalatok leépítései?

Biztos van olyan is.

Én speciel ilyet tömegesen nem látok.

Ha van, nem a kijárási tilalom miatt, hanem a komplett gazdasági fék miatt. Ami igazán szintén nincs, csak globálisan sokan óvatosságból fékeznek és ez üt be mindenhol.


Szóval nem tudom, kik lennének azok, akik a kijárási tilalom miatt tömegesen állásokat vesztenek és ezért buszmegállóban verekednek.


Elég irreális komment.

2020. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Szomorú, hogy már a humor kategóriában is ez megy."

Ez is jogos.


"ki miért szeretne kutya lenni!"

Én nem szeretnék, de mondjuk a nyilvános vécé keresése helyett egy elegáns lábemelés oldalra, praktikusabb.


"Vagy hogy miért jó, ha leviszik az embert sétáltatni!"

Pont annak nem jó, aki magától nem megy.

2020. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
75%
Egy baj van, az ilyenkir sétáltatott kankutyákat, helyben, egy nyisszantással miskárolják! 😅
2020. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
91%
Attól mitől csillapodik a járvány, ha mostantól kedves párok, munkában megfáradt emberek, számítógép előtti túlóráiktól elzsibbadtak NEM MEHETNEK KI mozogni, járni egyet a levegőn este, mikor 10-szer vevesebb agépkocsi mondjuk 9-kor, mint 6-7 felé? Mitől csillapodik ettől az értelmetlen 8 óra zárástól a vírus??? Ettől nem csillapodik, attól csillapodik ha nem nyomultok feleslegesen a tömegben nappal, nem mentek naponta boltba, hanem csak hetente 1-2-szer, nem mentek be a tömegbe!!! Attól csillapodik, az esti zárástól növekszik, mert növeli a nappali zsúfoltságot.
2020. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!