Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ertelme van a kijarasi...

Mi ertelme van a kijarasi tilalomnak,ha kutyanak is be tudok oltozni es a parom levisz setaltatni?

Figyelt kérdés

A fanak beoltozeses kerdes ihletett. Az elso nekem is a netpincernek valo beoltozes.


Szerintem a netpinceres beoltozes a legjobb. Nagy uzlet lehet a netpinceres ruhazat eladasabol....



2020. nov. 11. 02:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 Wadmalac ***** válasza:
100%

Az utolsó off, lezárásként.

Aki sír, hogy este nyolckor már nem kolbászolhat, örüljön, hogy itt lakik, sok helyen nappal is ülhetne otthon. És körben mindenhol, ahol nem szigorúbb, minimum ugyanilyen korlátozás van, mint nálunk.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bizonyára nem jó semmire, mindenki hülye, komplett Európa, csak itt van pár okos, aki tudja, hogy nincs értelme.

2020. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal több értelme van a zsúfolt időszakban bizonyos ésszerű engedményekkel korlátozni (nem tiltani), mint este 8-tól 10-ig tartó időszakot értelmetlenül tönkretenni, amikor nincsen zsúfoltság kint.
2020. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom ki, hogy van vele de én telibe szarom a kijárásit.


Éjszaka eddig se járkálgattam ezután se fogok, ha meg valami olyan speciális dolog adódik akkor úgyis kimegyek kijárási tilalomtól függetlenül.



Nem értem meg mit kell ezen feszengeni, ugyanúgy tudom élni az életem mint eddig. El kellene engedni ezt a pórázon tartanak életérzést, ki kellene üríteni a gondokat és egyszerűen csak telibe szarva mindent stresszmentesen kellene élni. Mennyivel szebb világ lenne. Mióta bejött ez a vírus azóta itt is megfigyeltem, hogy az emberek feszültebbek, ingerlékenyebbek. Egyszerűen nem tudom mi van veletek, nyissatok ki egy doboz sört, basszátok le a nagy büdös testetek a fotelbe, dobjátok félre a külvilágot aztán éljetek gondteher mentesen. Én 35 éve így élek pedig átlagos életszínvonalban élek. Ha nekem sikerül, nektek miért nem?

2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim válasza:
Végre lesz valami haszna ha furry vagy.
2020. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
73%

ha meg valami olyan speciális dolog adódik akkor úgyis kimegyek kijárási tilalomtól függetlenül.


Aha oké mert milliomos vagy de nekem nincs kedvem fizetni se a k hideg utcán a lehet hogy koronavírusos rendőrökkel arról diskurálgatni hogy bocs hogy itt vagyok de keresem a kulcsomat mert kb itt ejtettem le, vagy a gyerek elhagyta a játékát ami nélkül nem alszik el, szerelőt keresek erre láttam egy táblát, holnap munka előtt felhívnám, vagy bármi váratlan. Egyszerűen agyrém hogy ezért megbüntethetnek meg egyáltalán feltarthatnak, lehet pont a rendőr a vírusos vagy akármi. Mi a tökömnek kell bezavarni az összes random egy szem embert 8-kor.

2020. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%

Annyira megnézném ezeket a nagy arcokat, amikor mondjuk este 10 után a belvárosban egy ilyen "azértiskimegyekazutcára" akció közben elé lép egy beöltözöt TEK-es fegyverrel a kezében. Érdekelne, hogy akkor is ennyire nagyfiúk, és akkor is így osztják az észt?

Bizonyára nem.

2020. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
59%
Te hülye vagy. Tudodki fog kimenni! Biztos majd hogy kötekedjenek meg lehúzzanak. Amit tehetünk, ha ezt a mocsok 8-as szabályt nem takarítják el a többi értelmes korlátozás közül, aki ennek a szabálynak a forszírozásában részt vett arra soha többet szavazat. Fájni fog azért nekik kicsit. Az ember bízik azért abban, hogy nem akarnak értelmetlen szabályokat fenntartani, ezért próbálja elővezetni hol bukik ez a mutatvány, aztán valaki csak elgondolkodik. Vagy nem. De kimenni? Te hülye vagy?
2020. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 Wadmalac ***** válasza:
30%

Még mindig páran marhára okosabbak komplett Európa pandémia-szakértőinél.

Hajrá, sok sikert a karrierhez.

2020. nov. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:

Európa pandémia szakértői nemcsak Ausztriában gyülekeznek


Amúgy nem jött be nekik:

[link]


Kérhetnénk pandémia szakértőket más országokból most egy kicsit?

Miért kell ragaszkodni jelenleg Ausztriához?

2020. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 Wadmalac ***** válasza:
69%

A korlátozások hatása nem azonnal érvényesül, ahhoz több hét kell, akár hónap. Tehát a fékbehúzás után azonnali eredményt várni olyan, mint megnyalni a Viagrát és rögtön benézni a gatyiba.


"Miért kell ragaszkodni jelenleg Ausztriához?"

Éppenséggel követhetnénk szigorúbb rendelkezéseket is, de láthatóan már a mostaniakra is megy a fortyogás.

2020. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!