Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi ertelme van a kijarasi...

Mi ertelme van a kijarasi tilalomnak,ha kutyanak is be tudok oltozni es a parom levisz setaltatni?

Figyelt kérdés

A fanak beoltozeses kerdes ihletett. Az elso nekem is a netpincernek valo beoltozes.


Szerintem a netpinceres beoltozes a legjobb. Nagy uzlet lehet a netpinceres ruhazat eladasabol....



2020. nov. 11. 02:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy én is gondolkodtam már hogy sétáltathat e engem a párom mert különben ugatok éjjel. Vagy kiviszünk játékkutyát pórázon. Istenem, a sok hülye aki azt hiszi az ESTI zárástól bármi jobb lesz. Nem jobb lesz, rosszabb!!!! Nincs tömeg este, csak a szórakozóhelyeken amit azért csak meg lehet találni hogy ott járőrözzenek. De az hogy nem lehet kimenni, este ha valakinek ki kell mert vérnyomás, stb rosszullét akármi, rokonaim is ki szoktak olyankor most magyarázza a rendőrnek hogy ha ingadozik a vérnyomása jót tesz 20 perc séta? Minek ez a felesleges zárás mikor alig találkoznak valakivel? nem jön szembe senki, ellentétben a nappali zsúfoltsággal, azt kellene csökkenteni nem az estit.
2020. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 Wadmalac ***** válasza:
64%

A kijárási tilalomnak egy a lényege, hogy az, aki nem bírja társaságba kolbászolós ivás nélkül, az most ne tegye.

Ezeket hogy szűröd ki a "csak sétálgatók" közül?


Csak úgy, ha totál tilos a kolbászolás.

Igen, aki nem azért menne ki, megszenvedi. Kire kell ezért mérgesnek lenni? Arra, aki rendelkezett?

Nem. Arra, aki ilyenkor sem bírja házibuli, zugpiálás nélkül, ezek miatt kell mindenkit otthon tartani.

2020. nov. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
75%
Látom elkomolyodtatok, humor kategóriában vagyunk csak szólok 🤔 10-es voltam
2020. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
80%
Wadmalac bocs de rólad rossz emlékeim vannak egy másik kérdésnél..... Az agyi képességeid itt sincsenek a helyzet magaslatán. Nos. Az Ún. "bulizók" (akikre mindent ráfognak állandóan) hajnal 5-től este 8-ig kiválóan tudnak bulizni, főleg a távoktatás bevezetése óta. Akkor ezt meg is beszéltük. Az esti mozgás pedig tényleg kell, most ebben nem bízom hogy megérted mert nem igazán hiszek benned, de a többi erre tévedő ember közül néhánynak biztos lejön.
2020. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
75%
Így van! Beszélgessünk inkább Ginny Weasleyről! :D
2020. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
Mármint #23-ra értem, #25-ös vagyok! :D
2020. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk azt tényleg nem értem ha max 10 fő lehet egy helyen amúgyis, akkor miért kell erőltetni ezt hogy a mumusok (bocs, b. u . l. l. i.zók) miatt tönkreteszik a negyed országot egészségileg. Hiszen nem is lehet bulizni. Se este, se reggel. Akkor minek az hogy normál emberek nem léphetnek ki az utcára 8 után??
2020. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 Wadmalac ***** válasza:
80%

"Wadmalac bocs de rólad rossz emlékeim vannak egy másik kérdésnél."

Sajnálom. De állatira nem érv.


"Az agyi képességeid itt sincsenek a helyzet magaslatán."

Sértegetés sem érv. Amúgy leírtam, mi a kijárási tilalom oka, szóval engem hiába hülyézel, nem én hoztam a döntést ez alapján. Az ok egyértelműen ez. Ha te az állítólag sokkal jobb agyi képességeiddel tudsz jobb okot, rajta, tedd közkinccsé.


"Az Ún. "bulizók" (akikre mindent ráfognak állandóan) hajnal 5-től este 8-ig kiválóan tudnak bulizni, főleg a távoktatás bevezetése óta."

Mert csak a tizenévesek szoktak összejárni inni. És én vagyok agyrokkant.


" Az esti mozgás pedig tényleg kell, most ebben nem bízom hogy megérted mert nem igazán hiszek benned"

Valóban. Tele vannak az utcák esténként egészségi sétálgatókkal.

NA NE.


"Mondjuk azt tényleg nem értem ha max 10 fő lehet egy helyen amúgyis"

Ja. Csak magánlakásokba nem fog senki bejönni este tízkor ezt ellenőrizni. Na AKKOR hogy habzana a szád.


" Akkor minek az hogy normál emberek nem léphetnek ki az utcára 8 után??"

Ismétlem, ki mi alapon dönti el, ki a "normál ember", ki megy haverhoz bulizni?


És nekem nehéz a felfogásom.


Na jó, ez már tényleg nem vicces ide, ebben a rovatban sem.

2020. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Beszélgessünk inkább Ginny Weasleyről! :D"

Sajnos már ő sem vicces.

2020. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként miért nem lehet kilépni az utcára 8-tól? Nem bulizunk. Ha erre nem születik válasz, köv választásokkor az egész banda megy a kukába kormányostól ellenzékestől együtt. Azért ennyire ne legyünk már óvodás szinten. Hol a korrekt indoklás hogy mi indokolja a rendkívül gyér forgalom bezárását este 8-tól, és a megfélelmlítést? Nincs indok? nincs korrekt magyarázat? Ok. Ennyi, ezek akkor mehetnek köv választásoktól kukásnak, mert politikusnak nem alkalmasak.
2020. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!