Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus antigén tesztem...

Koronavírus antigén tesztem pozitív lett. Meghalok?

Figyelt kérdés

Torkom fájt picit, és náthás vagyok, volt hőemelkedésem is 37. A mellkasomnál fáj picit mert nagyon félek, hogy meghalok.

Augusztusban voltam PCR teszten, épp ilyen tünetekkel, és negatív voltam. Most antigén teszttel pozitív lettem. Felhívtam a háziorvost, és kiirt táppénzre. 10 napig nem mehetek sehova. És azt mondta ha vasárnap voltam szüleimmel kontaktusban, akkor egész családnak kell menni tesztre. De az anyám elhívott ebédre bennünket a barátnőmmel. Akkor még nem voltak tüneteim. Hétfőn voltak tüneteim. Otthon az anyámék mérgesek rám. De hisz vasárnap nem voltak tüneteim. Barátnőmnél lakok. Itt is az egész családnak kell menni tesztelésre.


Volt itt valaki aki szintén pozitív lett? Nagyon félek.


2020. dec. 2. 12:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#30 Ahhoz kellene a szerológiai teszt.
2020. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy egyeseknek sejtelmük sincs az antigén, antitest fogalmáról és olyan hülyeségeket írnak, hogy a kérdező már abban is kételkedik,amit eddig biztosnak vélt. A szervezet nem termel semmilyen antigéneket, kizárólag antitesteket. Jelen esetben az IgG/IgM antitestekre fókuszálnak a gyorstesztek és ezt vérmintából mutatják ki. Ha valaki IgM pozitív, akkor aktív fertőzött, ha IgG pozitív, akkor viszont már korábban átesett a fertőzésen. Antigént orr-,garatnyálkahártyából mutatják ki, vagy erre alkalmas gyorsteszttel vagy PCR(polimeráz láncreakció) teszttel.
2020. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Élsz még?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!