Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik Magyarországon nem...

Akik Magyarországon nem adatnák be az covid-oltást, azok legtöbbjének orvosi, biológus és hasonló egyetemi végzettsége van vagy max. középiskolát végzettek?

Figyelt kérdés
Mi alapján mondja valaki, aki nem orvos, kutató, biológus, fogalma sincs az oltásokról, hogy veszélyes a covid-vakcina? Pláne azok után, hogy kaptak gyerekkorukban min. 5-7 különböző oltást. A híres "józan paraszti ésszel" még senki nem fejlesztett ki oltást.

2020. dec. 26. 11:03
 81/107 anonim ***** válasza:
68%
Mond, ez már a hányadik kamukérdésed?
2020. dec. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:
21%

Bizonyítottan az alacsonyabb végzettségűek nem hisznek a járványban. Nekik túl bonyolultak a tudományos értekezések erről. Ők leragadtak ott még márciusban, hogy ez csak egy kis nátha. Bármi ennél bonyolultabb írás jelenik meg, az már meghaladja a képességeiket. Legtöbbjük funcionális analfabéta. Ismerek személyesen is néhányat, konkrétan a 8 elemit alig végezték el. Diplomás ismerettségi körömben mindenki komolyan veszi a dolgot.

Hogy beadatja-e magának az oltást, vagy nem az meg attól függ, hogy a mellékhatásoktól vagy a vírustól tart-e jobban. Az idősebbek és a betegek, nyilván a vírustól tartanak jobban, a fiatalok meg a mellékhatásoktól.

Bár elég sokan belehaltak a vírusba, azt még nem hallottam, hogy az oltásba belehalt volna bárki. Pedig már elég sokan megkapták, és egy kis bőrpíron kívül más bajuk nem lett. A covid sajnos hosszú távú egészségkárosodást is okozhat.

Szóval nem is értem az oltásellenes hisztit. De nem is baj, úgysem jut mindenkinek. Elég, ha az elit be van oltva.

2020. dec. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
66%

82

Miért kell állandóan hazudni?

[link]

2020. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 A kérdező kommentje:
78. ha szeretnél többet tudni erről (is), akkor egy ajánlott olvasmány: [link] Nem hosszú, ha nem tudsz angolul, akkor szerintem a g.translate is lefordítja többé-kevésbé érthetően, de biztosan találsz magyar forrást is. Én örülnék, ha emberek úgy döntenének valamiről, hogy legalább tájékozódnának róla előtte. Aztán aki nem oltat nem oltat, nem is ez volt a kérdés lényege, de 79esnem nem sikerült megérteni, felfogni a kérdést. Le...om, hogy oltat-e vagy sem. Ugyanazt az értelmetlen háborgását beírja mindenhova 10szer, értelmes érveket nem képes leírni, csak annyit, hogy fizetett (amit ugyebár már én is leírtam) meg propagandista, stb... Erről ismerhető fel, hogy ki gondolkozik és ki nem. Aki nem képes értelmesen alátámasztani a véleményét bármiről, az a saját magáról, értelmi képességeiről tesz tanúbizonyságot. Egy makacs kisgyerek szintjén van.
2020. dec. 26. 21:27
 85/107 A kérdező kommentje:

83. egyetértek, miért kell állandóan hazudni?

[link]

2020. dec. 26. 21:31
 86/107 anonim ***** válasza:
68%

74

Jaj maradjál már! A "kérdéseid" csak arról szólnak hogy állandóan hülyének állítsd be azokat akik nem akarnak oltatni. Ezért is felesleges vitatkozni veled, mert mindig az lesz a vége hogy te okos vagy én meg csak egy hülye oltásellenes. És ez a huszadik kérdésednél is így lesz...

2020. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 anonim ***** válasza:
77%
*84
2020. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/107 A kérdező kommentje:
85. ugyanezeket az általad linkelt cikkben is leírják, csak nem olvastad el, ezért nem tudod. A reuters cikkében szépen le van írva, részletesen. Csak tudom, úgysem fog érdekelni téged.
2020. dec. 26. 21:33
 89/107 anonim ***** válasza:
55%

88

Persze húzzál már a fact-checkelgetős nénikédbe! Mindent ki lehet magyarázni. Mond az élő adásban összecsukló beoltott nővért látta már valaki? Hol van?

2020. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/107 A kérdező kommentje:
Jaa te vagy a nővéres! Látták sokan, de téged úgyse győz meg semmi. Az sem, hogy a 6 halottból csak 2 kapott a vakcinából, a másik 4 placebót kapott, tehát eleve nem halhatott meg a vakcina miatt. De ahhoz el kellett volna olvasnod a cikket, de persze nem tetted meg.
2020. dec. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!