Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki beoltatná magát...

Van aki beoltatná magát COVID-19 vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 12:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként nem értem miért kell az oltáshívőknek lepontozniuk azokat, akik féltik a szervezetüket egy ismeretlen anyagtól. Aki akarja az oltassa be magát, de ne gondolja már elmebetegeknek azokat akik várnak vele mert megfontoltan szeretnének dönteni, és nem szeretnének neadj' isten maradandó problémát csinálni maguknak.
2021. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
32%
21-es! Ezt fordítva is meg lehetne kérdezni: miért lettem lepontozva, mert leírtam, hogy igen, beadatnám?
2021. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%
Oltás ide vagy oda a Kínaiak még mindig 1 milliárd 410 millióan vanak.És ez egyenlőre csak növekszik.
2021. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
14%
Pont hogy azok lettek lepontozva akik beadatnak. Mindenki 0-30%-on all miatta. Örülök, hogy nem Magyarorszagon elek, a legsötétebb országok egyike.
2021. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%
Igen, milyen irónikus, ha az ember megnézi a 21-es és 22-es választ. És vajon ez hány %ot fog kapni?!
2021. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!