Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kellene nekem egészséges...

Miért kellene nekem egészséges életmódot folytató fiatalként beoltatnom magam mások miatt?

Figyelt kérdés
Tudom erre az a valaszjon hogy védjünk másokat de nekem pont nem ez a célom hanem ellentétje. Akkor mivan? Csak nem leszek hülye és ellent mondok magamnak hogy beoltassam magam mások miatt a legnagyobb Tulnepesedesben. Kösz nem térjünk vissza erre majd ha csak 1 milliárd ember lesz és akkor meggondolom amúgy is szennyezik a földet stb

2021. jan. 16. 20:10
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Oltásra visszatértve. (amit felajanlom az én adagom ingyen) 1. Miért kéne nekem egészséges életmódot folytató fiatalként magamba nyomnom mások miatt a mérget. 2. Még magam, ismétlem, még magam miatt sem tenném hisz (nem félek a haláltól a vírustól) 3.nem hogy majd pont mások miatt. Néha röhögök amúgy az emberiségen végre itt egy vírus ami népirtó erre a helyett hogy elengednék védekeznek. Ész hová mész. Mellesleg ha érdemesek lennének rá de ilyen környezet szennyező emberek miatt nem oltatom magam az fix. Mellesleg aki szerintem életre érdemes az sose fogja elkapni a vírust hisz azok a népek rég egy tanyán élnek elzárva másoktól. A LÉNYEG AZ hogy normális ember ha gondolkozik bevallja hogy jobb ha kevesebb ember van mint ha több mert kevesebb nyersanyag erőforrás jut 1 embernek ha sokan vagyunk. A legjobb ha csak annyi ember élne hogy minden családnak. Legyen bőven mindene. Saját legelője állatai jószágok csirke vagy akár tehén stb. Termő földjei gyümölcsfái stb és ÖNFENNTARTÁS JA MÉG ANNYIT hogy. Ha rajtam múlna múlt volna, minden családnak (amikor még nem volt ennyi ember) adtam volna egyenlő rész földet víz fúrt kút levegő, állatok, vetőmag ásó kapa stb. És önfenntartás. Aki nem dolgozik nem evett volna.
2021. jan. 17. 17:00
 12/33 anonim ***** válasza:
61%
Neked nem is oltásra van szűkséged, hanem egy kellemes időtöltésre a pszichiátriai zártosztályon.
2021. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként a kérdező vagy troll, vagy egy paranoid skizofrén mániákus elmebeteg... De gondolom mindenki látja.
2021. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
50%
Jajj, ez él még?!!!!
2021. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg nagyon súlyos elmebeteg szegény...
2021. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
78%

Kedves kérdező, minden szép, amit leírsz, de más foglalkozásokra is szükség van a földművelés mellett. Utoljára teljesen önfenntartó talán az őskorban volt az ember. De akkor sem volt önző.

Tényleg sokan vagyunk, és tényleg sok a "felesleges" ember, de akkor sem humánus hagyni, hogy elpusztuljanak a gyengék vagy kevésbé szerencsések.

Amúgy meg, ha földművelés közben jó mélyen megvágod magad valami sáros-rozsdás izével, begyullad a seb, és nem gyógyul, elmérged, ugyan mit csinálsz orvos nélkül? De azt sem hiszem, hogy a tanyán pl. magatok szövitek a kelmét a ruháitokhoz, vagy pl. boltban sem vásároltok soha semmit, akár ételről, akár valami szerszámról legyen szó. Lásd be, kellenek azok az emberek is, akik valami mást csinálnak és nem a tanyán.

2021. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%

Előző, te nagyon komolyan veszed ezt a kérdezőt...


Pedig sajna süt az írásából hogy valami nagyon súlyos mániákus elmebeteg.

2021. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
52%

3-as és akkor mi van, hogy elkaphatja?

Én is elkaptam, 2 nap alatt elmúlt na bumm, eszem ágában sincs beoltatnom magam mások miatt meg pláne nem

2021. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
65%
Szval részben egyetértek a kérdezővel
2021. jan. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
40%

Mi a tökömért szúrjak magamba mérget? Az se normális aki oltat,nem baj legalább csökken a népesség. De persze az a bizonyos barna bőrű réteg nem lesz olyan hülye hogy oltasson :D

Amúgy nekünk mezőgazdaságunk van,állatokkal szóval mi túléljük ha beüt a krach.

2021. jan. 18. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!