Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért kellene nekem egészséges...

Miért kellene nekem egészséges életmódot folytató fiatalként beoltatnom magam mások miatt?

Figyelt kérdés
Tudom erre az a valaszjon hogy védjünk másokat de nekem pont nem ez a célom hanem ellentétje. Akkor mivan? Csak nem leszek hülye és ellent mondok magamnak hogy beoltassam magam mások miatt a legnagyobb Tulnepesedesben. Kösz nem térjünk vissza erre majd ha csak 1 milliárd ember lesz és akkor meggondolom amúgy is szennyezik a földet stb

2021. jan. 16. 20:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
67%
Aki olyan biztos magában, mert egészségesen él, sportol, stb..., hogy ha el is kapja a koronavírust, ő aztán simán átvészeli, az miért fél attól, hogy pont az oltástól lesz beteg?
2021. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
52%

@18:35


Ezeknek a mentális egészségével nem oké valami nagyon. :D

2021. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
42%
Mert a vírus egy természetes betegség, azonban a vakcina fél év alatt kikevert szintetikus méreg. Ha a vírustól nem lett semmi bajom, értelmetlen szuratnom magam és kockáztatni.
2021. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
43%

Ha tudnád, mennyi szintetikus mérget juttatsz a szervezetedbe minden nap!

(Nem mondom, hogy te dohányzol, hiszen nem tudhatom ezt, de pl. aki igen, az már eleve nem is tiltakozhat hitelesen ilyen érvekkel az oltás ellen!)

És az oltás kockázata és hosszútávú mellékhatásainak esélye kisebb, mint a koronavírus okozta betegség kockázata és hosszútávú mellékhatásainak esélye.

Persze, össztársadalmi szinten. Egyéni szinten lehet, hogy a két kockázat kb. egyenlő, és akkor lép be az a probléma, hogy a mai fiatalok rendkívül önzőek. (Vannak kivételek, de általánosságban sajnos így van.)

Viszont nem szólhatunk semmit, mi neveltük ilyenné őket...

2021. jan. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%
Nem dohányzom és próbálok egészségesen étkezni,sportolni(ezt mondjuk 3 hónapja nem tudok, mert az egészségemet úgy "védi" a kormány hogy megtiltja a csapatsportokat, és az edzőtermek kinyitását.
2021. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%
Ha igazán sportolni akarsz, megteheted edzőtermek nélkül is, egyedül.
2021. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

12 es 13as 14es 15 ös nek 17esnek üzenem. Ti vagytok azok. Ennek úgyis 2 kimenetele lesz 1. Vagy túl szennyeződik a föld víz levegő harcok lesznek a varosiak közt az utolsó lisztért stb. (és a szennyezés miatt végül is mindenki meghal sajnos a tanyasiak is pedig őket szeretem) és ők jót érdemelnének.

Vagy pedig 2. A föld végleges túl szennyeződése előtt lesz egy éhínség varosiak harcolnak az utolsó lisztért mi tanyasi és falusiak összefogunk és túléljük önfenntartásban.

Egyébként, nem értem miért lenne elmebeteg aki tud normális gondolkozni és nem szereti az ingyen élőket akik az ő adójukból élnek és nem hasznosak a társadalomnak. Gondolom az itt kommentelők nagytöbbsége magára ismert és fáj az igazság mert naplopók.

Továbbá köszönöm szépen a 18asnak egyetértünk. Ugyanis még SAJÁT MAGAM ÉS ROKONJAIM MIATT SE nem hogy még egy vadidegen miatt aki senkim nekem és szenyezni a földet. Stb. 20asnak is igaza van. Fogjunk össze én azt mondom na meg meddőség is lehet belőle vagy kitudja remélem bajuk lesz akik oltanak ha ilyen hülyék tényleg nem normális aki oltat. 20 as gratulálok, pacsi én is foglalkozok ilyennel. 2 éve egyfolytában vannak csirkéim kacsák házi tojás . Nyáron teljesen mértékben zöldség gyümölcs téren önfenntartó vagyok. Befőtt lekvárok tele spájz. Stb. Sok szerencsét nektek. Végre egy normális ember.

2021. jan. 21. 17:29
 28/33 anonim ***** válasza:
50%
Na, a debil visszatért! :)
2021. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Köszi szépen. Étel mindig kelleni fog úgyhogy mi átvészeljük,csak sajnálom azokat akik egy egyszerű megfázás miatt elvesztik a megélhetésüket.
2021. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%
Mondd már meg, honnan vennéd mindazokat a dolgokat, amiket nem tudtok előállítani, plusz honnan jutnál eü. ellátáshoz szükség esetén, ha szerinted csak a tanyasi gazdálkodó a jó ember, mindenki más csak teher a Földnek?
2021. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!