Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Covid elleni oltás mellékhat...

A Covid elleni oltás mellékhatásaival miért nem foglalkozik annyit a média, mint amennyit magával a vírussal?

Figyelt kérdés
A facebookon például rengeteget lehet hallani az oltás súlyos mellékhatásairól, nekem is van ismerősöm, akinek nagyon komoly egészségkárosodást okozott, de a fősodrású médiában mindenhol csak az van, hogy nincs komoly mellékhatása. Csakhogy ez hazugság. De lényegében nem is fogalkoznak vele, nem fordítanak rá még töredéke annyit sem, mint magára a vírusra. Pedig nagyon jó lenne az objektív tájékoztatás, bár tudom, az már a régmúlté.

2021. jan. 22. 16:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%

Magyar oltások után vannak naplók, személyes beszámolók és nem láttam még mellékhatást ezekben.


Ha lesz mellékhatás, kéne tudni minden körülményt és esetszámot, mennyi oltásból mennyi mellékhatás volt.



Az oltás technikai leírása és előállítás módja és mechanizmusa alapján nem fog W farka nőni az apácáknak és nem fog a be ültetett csipp 5G mérgezést adni.

2021. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
Nekem tök mindegy, hogy aki beoltatja magát, az krokodillá változik avagy sem, de engem ezzel az oltással ne terrorizáljanak és másokat is hagyjanak békén, jogom van úgy meghalni, ahogy akarok!! És inkább szabadon, mint szolgaként..
2021. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
4%

Ha be is oltatja magat az ember, ugyanugy elkaphatja, fertozhet is, csak amikor o maga megbetegszik nem lesznek sulyos tunetei, esetleg tunetmentesen megy at rajta, illetve nem lesznek komoly szovodmenyei. Akkor mukodne a dolog, ha a vilag osszeg embere be lenne oltatva, akkor egymast mar ugy fertozhetnek, hogy senkinek nem alakul ki szovodmenyes meg halalos megbetegedes.


Na de hogy?

2021. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
17%
Akkor működne jól a dolog, ha a sok barom oltásmániást egy szigetre kitelepítenék, a többi embert, akik nem akarnak vak-cinát, azt meg hagynák normálisan élni!!
2021. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Nincs súlyos mellékhatása érdemi számban, ez tény. Aki az ellenkezőjét állítja szimplán hazudik.
2021. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
20%
Aki azt állítja, hogy mindenki belehal a koronavírusba és a vakcina az egyetlen megoldás az hazudik!
2021. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
#16 Ezt senki nem mondja okoska.
2021. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
19%
17-es:legfeljebb te még nem hallottad, azért vagyok én az okoska és nem te. :)
2021. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

Azért itt nem a legélesebb kések gyűltek most össze ezekben a válaszokban :)


Annyi érvelési hiba van, hogy öröm nézni. Nyelvtanórára pont jó lesz álltorvosi lónak.

2021. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%
#19 A te válaszod nem épp a kiírt kérdéshez kapcsolódik, lepontoztalak!
2021. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!