Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Covid elleni oltás mellékhat...

A Covid elleni oltás mellékhatásaival miért nem foglalkozik annyit a média, mint amennyit magával a vírussal?

Figyelt kérdés
A facebookon például rengeteget lehet hallani az oltás súlyos mellékhatásairól, nekem is van ismerősöm, akinek nagyon komoly egészségkárosodást okozott, de a fősodrású médiában mindenhol csak az van, hogy nincs komoly mellékhatása. Csakhogy ez hazugság. De lényegében nem is fogalkoznak vele, nem fordítanak rá még töredéke annyit sem, mint magára a vírusra. Pedig nagyon jó lenne az objektív tájékoztatás, bár tudom, az már a régmúlté.

2021. jan. 22. 16:53
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%
20 a te valaszod másik válaszra reagál. Ugyan úgy megszeged azt, ami ellen titltakozol... Ez hívja a magyar nyelv képmutatásnak.
2021. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
21-es,nem ezt tanító célzatúnak szántam, jelezvén hogy nem hasznos a válasza a kérdés szempontjából. A rosszindulat szintén..!
2021. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%
Te figyelj már kérdező! Ugye tudod h benned is mRNS? Meg hat az se meglepő hogy valaki oltás után szédül fáj a karja stb.. A Pfizer vakcinába kevesebb a trash mint egy hepaB oltásba amibe meg formaldelhid is van :) A COVID-19nek viszont egyre inkább bizonyított a hosszú távú hatása mivel roncsolja az erek falát és tönkreteszi a szív koszorú ereit illetve az agyban lévő ereket. Ez ~5-10 év múlva vezethet spontán infarktushoz , trombozishoz, vagy stroke-hoz.. tok érdekes h ettől nem fél senki csak az oltástól. Úgy csinálnak most egyes emberek mintha ez lenne a világon az első oltás. Én értem h valaki nem kéri oké ő választása! De akkor ne kezdjen el baromságokat beszélni
2021. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
35%
Mert elhanyagolható mértékű, főlwg a betegséghez képest, az előnye sok nagyságrenddel nagyobb mint a kockázata. Elárulom, ez a lényege minden oltásnak.
2021. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!