Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/289 anonim ***** válasza:
34%

Még mindig nem vélemény és felfogás kérdése. Alapvető információzavarok vannak itt megint:

- az oltottak nem kapják el, csak lehetséges hogy képesek fertőzni, legujabb adatok szerint, ez egyre kevésbé valószínű

- senki nem mondta hogy el fog tűnni, csak visszaszorul, kezelhetővé válik

- amíg a tüskeprotein nem mutálódik, addig a védőoltás is működik, és ugyebár a vírusnak nem ezen része mutálódott

- ha szükséges lenne természetesen újraoltatnám magam, szerencsére én már megkaptam

2021. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/289 anonim ***** válasza:
75%

“ Megfenyegettek engem körülbelül öten, köztük valaki privát üzenetet is küldve, hogy felfogják gyújtani a házamat, és még azt is kihangsúlyozták, hogy a családomra. És égjenek el a családom, meg én is, mert én ezt érdemlem. Ezek után én nem fogok ebben a témában normális megnyilatkozni itt. ”


Engem egyszer megfenyegetett 5 szőke lány, ezért utálom az összes szőke lányt, és soha nem fogok normálisan beszélgetni szőke lányokkal.

2021. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/289 whiteno ***** válasza:
67%
Sátán szolgái akarják csak a másikra erőltetni a dolgokat.
2021. jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/289 anonim ***** válasza:
64%

Mi van akkor ha beletesznek valamit meg a vakcinaba ami nem urul ki, hanem az evek alatt karositja annyira a szervezeted hogy tonkremegy a majad, vesed, szivbeteg leszel, tudobeteg.

Hogy bizonyitod be hogy a vakcina miatt van?

Azt mar tudjuk hogy a media nem fog errol beszelni tehat nem fogod tudni ha mas oltott ember is hasonlo cipoben jar. Amint posztolsz valamit errol , mar torli is a fb es utanad meg jonnek a rendorok hogy remhirt keltesz es uszitod az embereket.


Miert jo az neked ha en beadatom? Nem te szenveded el a fajdalmakat amit a vakcinabol eredo esetleges betegsegek altal szenvedek el.


A fold tul van nepesedve es ez jo modszer nekik hogy csokkentsek a populaciaot. A kinaiak meg jot rohognek a markukban.


Az emberek 99%a tuleli. Az az 1% nem nagy veszteseg. Tobb embert vesztunk el azzal hogy elvesszuk a munkajat, vallalkozasat, szabadsagat.

Nem tudsz elmenni ma mar korhazba ha nem vagy covidos, a haziorvos is telefonon keresztul diagnosztizal teged. Aztan ha meghalsz pl agyhartya gyulladasban akkor beregisztralnak a csalad tudta nelkul covidos halottkent.

2021. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/289 anonim ***** válasza:
30%
De nincs a vakcinában semmi, ami tönkretenné a májadat😂 a reggel vásárolt sparos kenyértől hamarabb dobod fel a talpad mint ettől. Mégegyszer: itt senki nem erőltet semmit, azt csináltok, amit akartok, de akkor is rendületlenül érvelni fogok a hülyeség ellen, mert visszataszító 😀
2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/289 anonim ***** válasza:
29%
Egyet értek az előttem szólóval! Mostmár kiakadtam.. MÉGIS HOGY F@SZBA OKOZHAT HOSSZÚ TÁVÚ KÁROSODÁST EGY NYOMORULT MRNS???? Vivő anyagok lipid , Na-Cl(konyha só) szacharóz (cukor ).. Akkor kérlek ne cigizzetek ne igyatok kólát kv-t stb.. de meg levegőt sem szabad venni mert Co2 van benne. Nekem NEM az a bajom hogy valaki nem kéri hanem az hogy olyan emberek riogatnak másokat akiknek fingjuk sincs az egészről! Kár a hogy a hülyéket nem bünteti a törvény!
2021. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/289 anonim ***** válasza:
67%

“ itt senki nem erőltet semmit”


Dehogyisnem. Nem tudom megszámolni, hányan akarták már ezen az oldalon lenyomni a torkomon a véleményüket, hogy adassam be a vakcinát.

2021. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/289 anonim ***** válasza:
64%
Én a koronátol nem tartok, anno az influenzanal sem adattam be pár éve. Az első az, hogy természetes módon erősítem az immunrendszerem. Ebben hiszek. A korona eddig nem okozott akkora pusztítást, mint társai. Ellenben a gazdasági intézkedésekkel...
2021. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/289 anonim válasza:
64%
Hát igen, azért az tényleg kemény, hogy a fb törli az oltásellenesek, vírus szkeptikusok csoportjait, posztjait.. Ebből is lehet következtetni, hogy valami gáz van a dolgok mögött..
2021. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/289 anonim ***** válasza:
63%
Nem rettegek az oltástól, de a covidtól se, akkor minek oltassam be magam?
2021. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!