Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakcina rettegők, akik szerint...

Vakcina rettegők, akik szerint félni kell a 10-15 éves mellékhatásoktól, erre mit mondotok?

Figyelt kérdés

1. Mint már régen kiderült, az mRNS technológia már korábban is HASZNÁLVA LETT.

2. Nem egy teljesen úgy vakcinát fejlesztettek, hanem a már meglévőket ALAKÍTOTTÁK ÁT. (mivel már ez előtt is létezett koronavírus ugyebár, csak nem ez a mutációja)

3. Az mRNS vakcinának NEM LEHETNEK HOSSZÚTÁVÚ MELLÉKHATÁSAI, mivel egy-másfél éven belül kiürül a szervezetből.

+1. Több ezer egyetemista megkapta a vakcinát, és NINCSEN SEMMI BAJUK.


Ennek tetejében mi az érvetek rá, hogy miért nem kéne beadatnotok a vakcinát? Mi az érvetek rá, hogy miért engedhetitek meg magatoknak, hogy ölbe tett kézzel hagyjátok, ahogy tönkre mennek családok?


Csak értelmes választ kérek, HIVATALOS SZERVEK OLDALÁNAK LINKJÉVEL ahol leírják ezt vagy pedig PhD-vel rendelkező embereket akik leírják ezt!!! Nem Gödényféle kamu orvosokra és Origora meg Indexre gondolok!



2021. jan. 22. 22:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/289 anonim ***** válasza:
78%
Minek ide kommentelni? Saját magad ellen írsz...egyszer az a kérdés, hogy az általad felsorolt pontok ellenére miért fél az ember/nem akarja beadatni (erre tudnék írni, hisz mindenkinek van joga véleményt nyilvánítani, más dolog, ha nem egyezik a véleménye 2 vagy több embernek), utána meg hogy csak értelmes válaszokat akarsz hivatalos szervek oldaláról linkkel...innentől nem is igazán értem a kérdésed, a legtöbben azért gondolják, hogy nem adatják be, mert olyan gondolatmenettel rendelkeznek, nem azért, mert unalmukban külföldi tudományos oldalak, hivatalos szervek oldalát böngészik és próbálják a külföldi nyelvű szöveget kibogozni ezzel kapcsolatban, mikor már a csapból is ez folyik és unalmas. Miért nem dönthet mindenki úgy, ahogy neki szíve joga? Úgy látom te oltáspárti vagy, kérdező, oltasd be magad. Legyen ez a legnagyobb bajom, hogy te beoltatod magad, ezt kívánom! 🙏 Én meg nem fogom beoltatni magam, és akkor ezt nem lehet elfogadni? Csak azt szabad elfogadni, amikor valaki a vakcina mellett van? Nyilvánvaló, hogy kettőnknek nem egyezik a véleménye a vírusról és az oltásról sem, ha te ennyire pártolsz mellette, én meg határozottan nem kérek belőle. Erről ennyit. És mindkét oldalt el kéne fogadni, azt is, aki beadatja, azt is, aki nem!
2021. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/289 A kérdező kommentje:
Miért 48, mi volt ilyen fájdalmas ezen a tényen? Leírod? Vagy az már nem megy? Gondoltam. :(
2021. jan. 24. 15:12
 53/289 A kérdező kommentje:
51-es, rossz helyre tévedtél. Itt arról van szó, hogy nem elég, hogy hülyeségeket csinálnak, de még terjesztik is azt. Egyik szájról a másikra terjed a helytelen informálódás... Milyen 10-15 éves mellékhatások? Lehetetlen hogy legyenek, már le lett írva miért. Ezt is csak ti találtátok ki. Ti vagytok a fertőzőek.
2021. jan. 24. 15:14
 54/289 anonim ***** válasza:
72%
Undorito, flegma, lekezelo, bunko stilusod van kerdezo. Miert nem tudsz normalisan beszelni olyanokkal, akiknek mas a velemenye, mint neked? En beadatom magamnak, de soha nem beszelnek igy olyanokkal, akik nem adatjak be, tiszteletben tartom a velemenyuket es elfogadom.
2021. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/289 A kérdező kommentje:
Utolsó. Amikor én utoljára megpróbáltam ezen a fórumszerű oldalon véleményt nyilvánítani arról, hogy a vakcina szerintem igenis jó, és ezt szépen, intelligens ember módjára szofisztikáltan tettem meg, tudod mi történt? Megfenyegettek engem körülbelül öten, köztük valaki privát üzenetet is küldve, hogy felfogják gyújtani a házamat, és még azt is kihangsúlyozták, hogy a családomra. És égjenek el a családom, meg én is, mert én ezt érdemlem. Ezek után én nem fogok ebben a témában normális megnyilatkozni itt. De be is bizonyosodott mi a helyzet. Kicsit támadóan bánsz ezekkel a kutyuskákkal, és kimutatják a foguk fehérjét. Kiderült, hogy fogalmuk sincs miről beszélnek. És még ki is állnak ezért. És ők okosabbak mint az orvostudomány. Nyilván. :'DDD
2021. jan. 24. 15:20
 56/289 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ne irj tobb hozzaszolast ehhez es lekerul, mindenki elfelejti ezt a "kerdest". Ne haragudj, de tenyleg ez a stilus, amiben irtal sok valaszolonak......
2021. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/289 A kérdező kommentje:
56-os, ez van, nem értenek máshogyan a szóból. Ha kedves vagy velük, fölényeskednek. De így... Kibújik a szög a zsákból, és tökéletes tükre lesz a bennük rejlő emberi hülyeségnek!
2021. jan. 24. 15:24
 58/289 anonim ***** válasza:
62%

#51: tetszik, nem tetszik, világjárvány van, ami lassan tönkreteszi a gazdaságunkat, mindennapi életünket, ezrek lettek munkanélküliek, ezrek vesztették el a családtagjaikat, ezrek estek ki a mindennapi rutinjukból, nem egy sportolóról tudunk, aki azóta se teljesít jól, légzésfunkciós romlás, veseelégtelenség, tüdőembólia, postcovid stroke, számtalan szövődmény.

Mindenkinek az érdeke lenne, hogy megállitsuk ezt a vackot, innentől kezdve ez nem vélemény kérdése kellene, hogy legyen. Hogy én inkább a mandulatejet iszom, nem a tehéntejet mert csak. Hidd el a legkevésbé sem érdekelne, hogy beoltatod-e magad vagy sem, azt csinálsz, amit akarsz. Egészen addig érdekel, amíg meg nem lesz a nyájimmunitás és végre be tudjuk zárni a COVID intenzíveket. És még mindig a te döntésed, hogy oltatod-e magad vagy nem, mert nem kötelező. Csak ha az egyik azt mondja "nem oltatom magam", akkor a másik is azt fogja mondani, meg a harmadik is és a büdös életbe nem lesz vége ennek az egésznek. Amikor tulajdonképpen hátrányotok nem származik belőle.

2021. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/289 anonim ***** válasza:
30%
Vagy ha igen, akkor várom, hogy mi. És ehhez már igényelném az objektív, megbízható forrásból származó adatokat.
2021. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/289 anonim ***** válasza:
39%

Nem állok le vitatkozni olyanokkal, akikkel szimplán más a véleményünk, felfogásunk. ;)

Világjárvány ide vagy oda, én nem pestisként tekintek rá. Egyesek igen, okés. Attól még megértem, hogy tud veszélyes is lenni. Oltassátok nyugodtan magatokat, az nektek úgyis nehéz, hogy elfogadjátok, ha más máshogy gondolkozik, hátha erre is fog hatni a vakcina. 😁

Had kérdezzem meg, ez ugye X ideig hat csak, utána ha kitalálnák esetleg, hogy lesz még egy vakcina (hiszen az oltás ellenére el lehet kapni, a szövődményei ellen van, ez kissé túl van lihegve, hogy az oltástól a vírus eltűnne), ugyanúgy beadatjátok azt is? Hiszen már ígyis van Nagy-Britanniában mutációja, ami már nem csak ott van.

2021. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!