Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
Tényleg kamu lenne a covid halottak száma és csak a papírra írják rá a hozzátartozói hogy pénzt kaphassanak? Mert se én se a többi más más megyében élő rokonaim és ismerőseim se ismernek olyat aki ebbe halt meg. Most gondolkozunk a párommal az oltáson de szerintem ennek a vírusnak nagyobb a füstje mint a lángja. Nem tudom érdemes e oltatni mert ha ezzel megmentünk sok embert aki e nélkül meghalt volna akkor az oké akkor megéri. de ki tudja mi igaz ebből. Hogy tényleg meghalt e ennyi ember és mind covidban. Egyébként jelentősen sok az ismerősöm de tényleg nem ismernek covidban elhunytat. Az a durva az egészbe hogy egyszer kiirtam már hogy aki ismer írja le hogy hol megye város falu esetleg kort róla és nevet. (ez azért kell, Hogy tudjuk hogy nem e mindenki arról a bizonyos Debreceni 57 éves Juli néniről beszél) mert ha csak annyit írtok hogy igen igen igen akkor arról nem tudjuk hogy nem e mindenki egyről beszél. Értitek. Tehát kezdem én, idáig én nem ismerek (Debrecenből) továbbá rokonaim ismerőseim Budapest, Gyál, Jászberény, Gyöngyös, Nyíregyháza, Nagyecsed, Nagyréde, Salgótarján, Szeged, ezeken a helyeken élnek egy se ismer.

2021. febr. 7. 18:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Az egyik barátunk egész háztartása karanténban volt kb egy hónapja. Fiatal felnõttek, 19-28 év között, Volt aki beteg volt, és volt aki pozitív teszt mellett tök jól érezte magát...
2021. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

Fiatalon a következő okok miatt érdemes oltani:


-Idős hozzátartozóid védelme

-Saját magad megvédése a Covid SZÖVŐDMÉNYEITŐL, ugyanis nem 1 olyan embert ismerek, aki fiatal egészséges, még a náthánál is enyhébb tünetekkel ment át rajta, azonban a szaglása és ízérzékelése október óta nem jött helyre. Másnak pl. vese problémái és magas fehérvérsejt számot okozott.


+1: Így lehet majd csak bulizni menni

2021. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Amit elõttem írtak, plusz, hogy így kevésbé sanszos hogy mutálódik, valami olyanná amire nincs vakcina
2021. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%
Én meg egy targoncást sem ismerek pedig elvileg elég sokan vannak, de ezt is csak kitalálták, valójában nem léteznek.
2021. febr. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor így nem oltatunk a párommal és a rokonaink sem mert tényleg nem akkora a baj ha alig írnak és azokból is van aki nem ismer covid halottat.
2021. febr. 9. 20:00
 16/27 anonim ***** válasza:
Az eszem megáll, nem jelenti ez azt hogy nincs baj. Igenis otasd be magad
2021. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Majd én eldöntöm hogy OLTATOK e. 1. Ha úgy érzem. 2 ha akarom. 3. Ha késztetést érzek rá. 4. Ha megéri ez nekem. 5. Ha rizikó csoportban leszek (vagy én vagy valaki ismerősöm kB 1 van akiért megtenném de akkor is jól át gondolva stb.) Illetve egy feltétellel. 6. Ha majd elhiszem hogy tényleg veszélyes a vírus. Ami ezek szerint nem veszélyes. 7. Ha majd megigéritek (és cselekszitek hogy ezek után nem a külföldi utazás hanem a környezet védelem lesz a célotok. Mert más esetben nem OLTATOK. Én megteszem az oltást értetek ti meg a környezetvédelmet stb. Áll az alku? Nem mi?
2021. febr. 10. 19:59
 18/27 anonim ***** válasza:
88%

Akkor ne oltass. Lesz még két év maradj otthon, remélem van rá anyagi tartalékod.


És oké, te nem vagy veszélyben, de a párod? Szüleid? Nagyszüleid?


Ezen kívül nem csak kétverzió van, hogy vagy meghalsz vagy minden marad a régiben.


Én nem a haláltól félek a korona kapcsán. Szép lassan megfulladni, érzéstelentítés mellett pocsék, de egyszer vége van.


20-30 évet sérült tüdővel, infartus után leélni rosszabb. 4-5 hónapra krónikusan legyengülni, olyan szintig, hogy nem vagy munkaképes? Még 2-3 év gazdasági mélyrepülés mert az ilyen idióták miatt nem lehet utcára menni?

Engem ez sokkal inkább elborzaszt.

2021. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy azt szűrted le a válaszokból, hogy alig haltak meg COVID-ban!

Én egy csomó embert fel tudnék sorolni, mivel kórházban dolgozom, csakhogy természetesen nem tehetem meg.

És annak a hozzászólónak is nagyon igaza van, aki azt írta, hogy addig kell oltatni, amíg nem alakul ki a vírusnak egy olyan mutációja, ami ellen nem véd az oltás. Sőt, sajnos az sem kizárt, hogy olyan mutáció jön létre, ami sokkal-sokkal halálosabb, mint a jelenlegi. Mert az lenne csak az igazi tragédia!

Biztos hallottál a spanyolnátháról, amibe épp a fiatalok haltak bele hatalmas számban! Az is egy mutáció eredménye volt.

2021. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hát akkor jó oltást 19es.

Akkor oltass

2021. febr. 17. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!