Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet az hogy nem ismerek...

Hogy lehet az hogy nem ismerek ekkora számok mellett egy halottat se?

Figyelt kérdés
Tényleg kamu lenne a covid halottak száma és csak a papírra írják rá a hozzátartozói hogy pénzt kaphassanak? Mert se én se a többi más más megyében élő rokonaim és ismerőseim se ismernek olyat aki ebbe halt meg. Most gondolkozunk a párommal az oltáson de szerintem ennek a vírusnak nagyobb a füstje mint a lángja. Nem tudom érdemes e oltatni mert ha ezzel megmentünk sok embert aki e nélkül meghalt volna akkor az oké akkor megéri. de ki tudja mi igaz ebből. Hogy tényleg meghalt e ennyi ember és mind covidban. Egyébként jelentősen sok az ismerősöm de tényleg nem ismernek covidban elhunytat. Az a durva az egészbe hogy egyszer kiirtam már hogy aki ismer írja le hogy hol megye város falu esetleg kort róla és nevet. (ez azért kell, Hogy tudjuk hogy nem e mindenki arról a bizonyos Debreceni 57 éves Juli néniről beszél) mert ha csak annyit írtok hogy igen igen igen akkor arról nem tudjuk hogy nem e mindenki egyről beszél. Értitek. Tehát kezdem én, idáig én nem ismerek (Debrecenből) továbbá rokonaim ismerőseim Budapest, Gyál, Jászberény, Gyöngyös, Nyíregyháza, Nagyecsed, Nagyréde, Salgótarján, Szeged, ezeken a helyeken élnek egy se ismer.

2021. febr. 7. 18:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%

Kedves, illetve "NEM KEDVES" 20-as!

Te meg ne oltass, de azt kívánom neked és egész családodnak, hogy egy lélegeztető gépen fulladjatok meg valamennyien, csak és kizárólag azért, mert nem voltatok hajlandóak az oltást elfogadni!

2021. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Azért ezt ne kívánd, főleg ne a családjának, mert azok nem tehetnek róla, hogy ilyen rokonuk van.
2021. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Már 3x megkérdezted itt, hogy miért nem ismersz COVID-ban elhunytat.

Nem érdekes. Az a kérdés, miért nem hiszel senkinek, aki viszont ismer???

2021. febr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Én nem leszek lélegeztetőn te hülye városi. Te leszel a légszenyezéseitek és kipufogó gazaitok miatt hajrá remélem minél több időről időre az atszmás és rákos ROKONJAIM nem érdekelnek rég egy tanyán élek te hülye városi
2021. febr. 18. 20:52
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező, te szerintem eldöntötted már a kérdés kiírásakor, hogy nem fogsz oltatni. A targoncás példa tetszett a legjobban. Valóban, én sem ismerek egyet sem, akkor nem léteznek? Nekem nagyon közeli ismerősöm hunyt el covidban.

Alapbetegség nélkül. Soha, semmi komolyabb baja nem volt azelőtt, teljesen egészséges volt. 3 hét alatt végzett vele a vírus. De neked ez úgysem mond semmit, mert te nem voltál ott minden nap, amikor abban a bő 1 órában lehetett érdeklődni a kórházban, hogy mégis mi van vele, nem voltál ott, amikor már semmit nem tudtunk róla, mert lélegeztetőn volt és csak néhány mondatban tudott a túlterhelt orvos információt adni, egyszerűen nem tudod átérezni a helyzet súlyosságát, hálistennek, hogy nem, ne is érezd át soha, de azért, mert te nem ismersz covidban elhunyt embert, inkább szerencsésnek érezd magad és ne olyan butaságokra gondolj, hogy ez nem is olyan veszélyes, mert de, k.rvára veszélyes. Azokra is, akik enyhébb tünetekkel vészelik át és fogalmunk sincs, mit okoz ez hosszútávon. De tudod mit, ha nem szeretnél, ne oltass, senki sem kényszeríti rád, viszont akkor ne is oszd meg ilyen vehemensen a véleményed egy ilyen megosztó témában, mert csak vitát generálsz és baromi rosszul esik az érintetteknek az ilyen jellegű felfogás.

2021. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#21: Milyen kedves emberek vagytok ti vírusfanatikusok. Ilyenek vagytok ti vírushívők, dögöljön meg mindenki, aki más véleményen van mint te. És te gondolod ezek után különbnek magad, amikor te még kívánod is a másik halálát...
2021. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted volna észre, itt pont a kérdezővel vannak ilyen jellegű problémák.

És, azt hiszem, mostanra már ő is ismer halottat.

2021. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!