Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ön kötelezővé tenné a koronaví...

Ön kötelezővé tenné a koronavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Szavazzon

2021. febr. 13. 23:21
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
80%
Aki kötelezővé tenné azt azonnal fel kell kötni!
2021. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
72%

Semmiképpen sem. Aki fél az nyugodtan, de engem biztos nem.


Az ilyen 1.-2. félék miatt sajnálom néha hogy nem Texasi fegyvertörvények vannak, ha az lenne, az utcán is fegyverrel maszkálnék persze maszk nélkül, az ilyen parasztok akkor persze kussolnának.

2021. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
2021. febr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
84%
Egyértelműen nem. Aki annyira fél, az oltassa be magát, és nincs mitől félnie. Szerintem jogom van eldönteni, és ez akkor is így van, ha a sok rettegő másképp gondolja.
2021. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
28%

Én teljesen biztos vagyok benne, hogy kötelezővé fogják tenni, amit lesz elég vakcina és ha a járvány nem lesz lefutóban. Csak azért nem tették még kötelezővé, mert azoknak sem jut egyelőre vakcina, akik szeretnék megkapni.

A társadalmi felelősségvállalás jegyében az oltásellenes hülyéket is meg kell védeni az oltásellenes hülyéktől még akkor is ha ők nem érzik ennek szükségességét. Egyetlen kormány sem fogja hagyni, hogy az oltásellenes hülyék smilliárdos kártokat okozzanak a társadalomnak, nem beszélve az emberi életekről.

2021. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
72%
A kormány okozza a milliárdos károkat azzal hogy mindent bezárat, neked mond valamit az a törvény hogy mindenki önmaga egészségéért felelős? Amúgy meg ha kötelezővé tennék aminek kb semmi esélye, először erőszakos tüntetések,azok leverését követően pedig tömeges emigrálás kezdődne olyan országba ahol nem kötelező.
2021. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
84%
#15 engem nem kell megvédeni. Pont ez az amit vállalok azzal hogy nem oltatom be magam. Nekem nincs szükségem arra hogy mások megvédjenek. Társadalmi blabla? Hagyjuk már végső soron mindenki csak magáért felelős, én biztos nem fogok a rettegő véglények kedvéért oltatni.
2021. febr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
88%
Aki beoltatta magát az már mi bánatól fél? Vagy nem bízik a vakcinába amit belé nyomtak vagy mitől fél még mindig?
2021. febr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
14%

már kötelező. Csak még nem tudunk róla

ezt olvastam egy cikkben

2021. febr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
92%
#19 az valami hatalmas bullshit lehet
2021. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!