Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ön kötelezővé tenné a koronaví...

Ön kötelezővé tenné a koronavírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Szavazzon

2021. febr. 13. 23:21
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
27%
Tulajdonképpen nekem teljesen mindegy ki oltat és ki nem. Én beoltattam magam, a korlátozások eddig se nagyon érintettek. Viszont azt a társadalmi jelenséget nem értem, hogy miért kell szakképzett, ezzel foglalkozó emberek bizonyítékokra alapozott érveit felülbírálni. Szerintem az itt kommentelők többségénél jártasabb vagyok az orvostudományokban és érdekes módon nem jut eszembe megkérdőjelezni ezzel foglalkozó szakemberek véleményét, mint ahogy egy radiológiai vagy mikrobiológiai leletet se jutna eszembe felülbírálni, mert egyszerűen nem vagyok jártas azon a területen.
2021. febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
83%
Talán azért mert hebegnek habognak össze vissza a "hozzáértő orvosok"és konkrétan fingjuk nincsen h mit kezdjenek a helyzettel azon kívül h pofarongy meg maradjotthon...
2021. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
87%
Saját felnőtt döntésem h nem oltatom be magam..egy demokráciában ez alap..
2021. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
88%
Tavasszal azt plakátozták h "csak az hordjon maszkot aki beteg "utána már hordjon mindenki ,utána hogy véd a sál is, utána h nem elég a sál, most a who azt mondja h a maszk egy rétegben 40%-ot véd ezért hordjunk kettőt egyszerre.munkahelyen nem fertőző ,boltban nem fertőző,plázában nem fertőző,de étteremben fertőző,kocsmában fertőző,buszon fertőző ...Ha olyan fertőző h maszkot kell hordani akkor miért nem köpetből/nyálból mutatható ki?miért kell kilóméterekről az ember olyan részeiről mintát venni ahol még napfény sem járt soha?Ha este nyolc után otthon maradok miért vagyok nagyobb biztonságban mint ha este hétkor vagyok kint?Tudja-e a vírus h kutyasétáltatás/éjféli mise közben nem ér fertőzni?Ha tényleg olyan nagy a járvány miért nem omlik össze a szolgáltatások nagy része a betegek miatt mint például influenza idején?Mért ilyen hülyék egyesek h nem képesek a médiahisztin kívül semmilyen önálló gondolatot összehozni?
2021. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
76%
Persze tegyük kötelezővé. Mire be lesz oltva mindenki az pár hónap/év. Akkor viszont vagy már az újabb adag kéne az oltásból ami szintén hónapok/évek alatt valósulna meg vagy a vírusnak egy olyan mutációja lenne amire már rég nem jó az a vakcina.
2021. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
90%
Ja és azt kihagytam h a múltkori 300 fős cigánytemetésen ahol semmi intézkedést sem tartottak be akkor miért nem léptek fel olyan vehemenciával a hatóságok ahogy egy -két este futó emberrel vagy Józsi bácsi kiskocsmájával szemben szoktak?Magyar embernek ezt nem hagyták volna!Akkor megint cigiszünetet tartott a vírus vagy valójából ebből is látszik h tessék lássék módon,ízlés szerint vannak betartatva ezek a korlátozások?Hol van a csattanó?A temetésen résztvevők közül nem halt meg seki pedig ott aztán volt minden...
2021. febr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ő teste, ő döntése politikát vallok, így aztán mindenki döntse el maga, mit akar vagy éppen nem akar beadatni a saját testébe.
2021. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
58%
igen.
2021. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
69%
#38 takarodj innét jó messzire.
2021. febr. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó

te miért nem takarodsz?

Ja, hogy -hamarosan- oltás nélkül nem mehetsz majd ki a kis albérletedből sem??!

2021. febr. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!