Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mást sem oltottak be, aki...

Mást sem oltottak be, aki átesett?

Figyelt kérdés
Minap kaptam levelet, hogy hamarosan megkapom a vedooltast, felhívom a kozpontot és elkezdik, hogy engem nem oltanak be, mert már atestem rajta és védett vagyok. Hogy mikor fognak legközelebb, azt nem tudja megmondani. Ilyenkor mivan? Én igazából örülnék, ha nem oltananak be. Nem rég olvastam egy cikket arról, H aki megfertőződött tavaly tavasszal, az meg immunis. Lehet H nem kell ezt a fst beadatnom?:) Ez olyan jó lenne ^^ más is járt így?

2021. febr. 23. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Hallani több mindent. 3 hónapot és 6 hónapot is hallottam már, amíg várnak az oltással a betegség után.


Az, hogy védett vagy e nem tudni. Ez egyénenként eltérő.

2021. febr. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
#10 Ostoba gödényista vagy!
2021. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%
Én azt olvastam, hogy védettséget igazoló okmányt kap az is, aki a koronavírusból felgyógyultnak minősül.
2021. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!