Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg évente 4-6X kell...

Tényleg évente 4-6X kell oltani az embereket csak pár hónapig hatásos papíron is és ugyanúgy elkapja a Covidot a beoltott egyén, és ugyanúgy fertőz, mint a nem beoltott? Akkor kérdem én mire való?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 15:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Hm..mikor megosztottam, még simán meg tudtam nyitni az összeset. Direkt leellenőriztem. Érdekes...


Nyilván, ahogy írtam is, hivatalos külföldi forrásokkal megjelölt cikkeket linkeltem be, amiket a "Legyen vége a tűszúrásoknak" megnevezésű facebook oldalon közölnek.

Minden fontos infó a témában itt megtalálható. Nyomatékosítanám, hogy nem holmi szedett-vetett bejegyzések találhatók itt.

Akit érdekel, hogy mi zajlik VALÓBAN a világban, annak javaslom, hogy nézzen rá legalább erre az oldalra.

2021. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésekre válaszolva: Nem. Nem.
2021. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Figyelj csak akkor esetleg le írhatnád mit írnak azok az oldalak mer engem meg érdekelne. Vagy írd le az oldal nevét hogy külön rá lehessen keresni.
2021. márc. 6. 09:05
 24/29 A kérdező kommentje:

"Oke. Az elkepzeleseden, fantaziadon kivul mik a bizonyitekaid? "


Nem az elképzeléseimről fantáziáimról beszéltem végig forrásokra hivatkoztam!!!! Ha csak szakértők tudósok nem esküdtek össze hogy el hitessenek valamit ami nem igaz akkor reális veszélyekről van szó és komolyan kell venni őket. De pusztán az uralkodó osztályokból is kinézem mert amiket tettek bizonyítottan a történelem folyamán azt meg ismételhetik akár a jövőben is. Az emberek ilyenek gonoszak és minél több hatalmuk van annál gonoszabbak!

2021. márc. 6. 09:27
 25/29 anonim ***** válasza:
a linkek nem nyithatoak meg
2021. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Leírtam a linkek után, hogy a "Legyen vége a tűszúrásoknak" nevű facebook oldalon minden infó megtalálható. Napról-napra történő HIVATALOS, többnyire külföldi FORRÁSOKKAL megjelölve.

Nem értem, miért nem engedi megnyitni ezeket itt, hiszen az oldal nyitott. Én csupán a negatív következményekről, bizonyítékokról (rengeteg halálozásról) szóló bizonyítékok linkjeit osztottam meg itt (néhányat), de számos más aktuális kérdésre részletes, hiteles választ talál, aki utánanéz.

Aki szeretne tisztában lenni az igazsággal, az legalább ezt az oldalt látogassa meg!

2021. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"A wikipedia nem egy asztrológikus vagy ezoterikus oldal. Nem somamama írta."


Hát pedig nem jártál messze tőle. A wikipédiát bárki szabadon szerkesztheti, vagy lektorálják amit írsz, vagy nem... Szigorúan tilos bármilyen infót átvenni wikipédiáról a tudományban.



"Tényleg évente 4-6X kell oltani az embereket csak pár hónapig hatásos papíron is és ugyanúgy elkapja a Covidot a beoltott egyén, és ugyanúgy fertőz, mint a nem beoltott? Akkor kérdem én mire való?"


6 hónapig biztosan véd, de 99%, hogy elég lesz évente oltani, mint influenza ellen, de megvan rá az esély, hogy 2-3 évig is jó lesz egy oltás. A 2-3 hónapos védettség óriási hülyeség.


A "legnagyobb" érv, hogy oltottan is tovább tudod adni az oltást, eléggé megdőlni látszik a többmilliós Izraeli mint alapján:


[link]


[link]

2021. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Persze. Lesz oltási könyv, szájkosár és csak akkor mehetsz ki, ha a gazdi megengedi. Ha pedig úgy dönt a gazdi, akkor be is zárhat.

Az oltás pedig most még ingyenes lesz, de egy idő után már fizetős. Aztán lesz többféle oltás, a biztonságos iszonyat drágán, a mindenféle mellékhatásokat okozó pedig olcsón. De azokra a mellékhatásokra majd lehet kapni gyógyszereket.

2021. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

"Hát pedig nem jártál messze tőle. A wikipédiát bárki szabadon szerkesztheti, vagy lektorálják amit írsz, vagy nem... Szigorúan tilos bármilyen infót átvenni wikipédiáról a tudományban."


Fényéves különbség van a kettő közt.


Akko mutasá má somamamát miből van össze szerkesztve?


[link]


[link]


Hivatkozások


Ahhoz hogy valami tudományos anyag legyen ami a lehetőségeihez mérten a komplex dolgokat magyarázza el nem szükségszerű hogy tudós írja! Nyilván a wikipedia is annyira tudományos amennyire el magyarázhatóak komplex dolgok egyszerűsített összefoglaló jelleggel meg amennyire korszerűek az ismeretek. De legalább alapelvekből axiómákból indul ki nem mérhetetlen és bizonyíthatatlan állításokból. Minden témát (amit lehet) elvi alapon tárgyal illetve elbeszélő formában. Az meg hogy bárki fejlesztheti szerintem nagyon is az előnye! Nyilván mivel emberek csinálják lehetnek benne hibák csak elég más inditatásokból mint egy ezoterikus oldalon. És egyébként a leírásokat ellenőrzik is szal az oldalak minősítést is kapnak vagy ki van írva hogy nem ellenőrzött tartalom.

2021. márc. 6. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!