Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem regisztráltál még...

Miért nem regisztráltál még az oltásra?

Figyelt kérdés

#Megvárom amíg szabadon választható lesz a fajtája #Nem tervezem beoltatni magam, jobban félek tőle mint hogy elkapom #Később fogok, most még úgysem kapok #Félek magától a tűszúrástól, várok az orrspray-re
2021. márc. 12. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
3 éve nem voltam emberek között (a családomat leszámítva, és ezzel ők is így vannak), nem érzem nagyon fontosnak.
2021. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
@1 Szép életed lehet:D
2021. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Milyen orrspray?

Amúgy én regisztráltam, elegem van a bezártságból.

2021. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2: Tényleg szép :) Van egy kis farmunk, mindent megtermelünk, állatokat tartunk, gyakorlatilag nem kell sehova sem menni. Itthonról meg a mai világban az internetnek köszönhetően simán lehet pénzt termelni (én konkrétan firmware fejlesztéssel foglalkozom mostanában).
2021. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
terhes vagyok
2021. márc. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem regisztrált, az ő "nevében" válaszolok: van egy betegsége ami miatt neki semmilyen védőoltás nem javasolt. Lehet, talán hogy most mrns vakcinát kaphat, de meg akarja várni amíg bővebb kutatási eredmények lesznek ezen a téren.
2021. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Több barátom is azt mondta, ők még nagyon sokára fognak csak sorra kerülni; egészséges 60 év alattiak.
2021. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm mereven oltásellenes, de kivételesen érthető, egy már régi, jól bevált oltás nagyon súlyos szövődményt okozott a családjában. (Ami nem az oltás "hibája" ilyen nagyon ritkán, de előfordul, csak aki épp megsz*vja, annak ez nem vigasz)
2021. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Minek? Erre a mesterséges politikai vírusra? Fényévente, ha egyszer vagyok beteg, akkor sokat mondtam.

Most se vagyok beteg, pedig állítólag tombol a világjárvány.

2021. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha pozitív eredményt hoz az emberkísérlet. Nem halhat ki az emberiség, valakinek a másik oldalon is kell állni, hátha a tudomány mögött is anyagi érdek áll. Persze lehet, hogy ingyen csinálják.
2021. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!