Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erdőkertesi háziorvosnak...

Erdőkertesi háziorvosnak igaza van?

Figyelt kérdés

Az orvos aki egészségügyi dolgozóként még magának sem adta be a vakcinát. Sőt, páciensei kérésére sem tesz eleget kötelezettségének, egyik oltóanyaggal sem hajlandó dolgozni

Nem tudja elfogadni, hogy az európai engedéllyel nem rendelkező kínai vakcinával is oltani kell, de szinte az összes vakcina nem törzskönyvezett gyógyszerkészítmény, és bár ez járványhelyzetben megengedett, nem nagyon szeretne „gyógyszer-kipróbálásokban részt venni.



2021. márc. 16. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Megszegi a HIppokráteszi esküt - jogos, ha még az engedélyét is elveszik tőle!
2021. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Nincs igaza, figyelmeztetheti a pácienst, hogy kísérleti stádiumú gyógyszerről van szó, de a kifejezett kérése esetén be kellene neki adnia.


(F26, nemregisztrált)

2021. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nincs igaza, ugyanis azoktól is megtagadja, akik szeretnék beadatni.
2021. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg igaza van, föleg ha a betegei 90%-ban támogatják ebben. Orvosként, ha úgy érzi nem szeretne gyógyszerkísérletekben részt venni szíve-joga így dönteni.
2021. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez honnan jött, hogy a betegei 90%-a támogatja? Állítólag tömegesen sírnak a másik háziorvosnak, hogy oltsák be őket.


Én nem vagyok oltáspárti, de aki az, annak szerintem joga van hozzá

2021. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
NEM az a gyógyszerkísérlet, amire ő önhatalmúlag azt mondja, hogy kísérlet!
2021. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%

#4: Ez pont onnan indult, hogy a páciensek panaszkodtak, mert megtagadta tőlük!

Legyen bármilyen kísérleti szer (de nem az), ha engedélyezett, és hozzáférhető, nehogy már az orvos megtagadja a pácienstől!

2021. márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Joga van mindenkinek az oltáshoz, de nem kényszeríthetnek egy orvost hogy beadjon egy olyan anyagot amivel kapcsoltaban vannak fenntartásai. És de igen, azért orvos hogy eldöntse szakmailag mi fér bele neki és mi nem. Nehogy már a rendszer ráerőltesse az orvosokra az ezzel járó felelősséget és pluszmunkát. Mobil oltóbuszokkal ezt meg lehetne oldani, levenni a vállukról a terhet.
2021. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van! Nem egy nem két egügyisről tudok, akik azt mondták, ha kötelező lenne az oltás, fel is mondanának. Latják hogy akiket beoltanak, azoknak a nagy része oltás után pár nappal, héttel beteg lesz, és kovid lesz a diagnózis. Ez sosem lesz nyilvánosságra hozva. Én is ismerek olyat, aki az oltás után 2 héttel kórhazba került kovid tüdőgyulladással. Mielőtt valaki azzal jön hogy az oltás "védettségéhez" x hét kell, az gondolkodjon: ezt honnan tudják biztosan? A másik pedig hogy bizony akit oltanak azt nem tesztelik koronára, hogy oltás idején az-e. Szóval én egyet értek az orvossal.
2021. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Ez az orvos egy idióta, örökre eltiltanám.
2021. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!