Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még valaki, akit nem...

Van még valaki, akit nem oltottak be covid ellen rajtam kívül?

Figyelt kérdés

az összes ismerősöm, barátom, rokonom kap már lassan, nálam meg semmi...


úgy érzem, engem oltanak be utoljára az országban. küzd még valaki ezzel?


2021. ápr. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Még engem sem. Egészséges 55/F.
2021. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem is fognak, mert nem jelentkezem rá.


30 éves egészséges nő vagyok. Minden egyes nap teszek saját testi és lelki egészségemért.

2021. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
66%

3,7 millióan regisztráltak

2,3 millió kapott eddig oltást.


A kérdésedre 1,4 millió lelkes emberke jelentkezik (én is).

Május első feléig biztosan megkapjuk. Én már karácsony előtt regisztráltam, április végére számítok.

2021. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
51%
Engemet sem. Nem is foglakoztatott a téma, hála Istennek jól vagyok! 20/F
2021. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Én is.

Viszont semmi kedvem ahhoz, hogy nyárra kitaláljanak egy sor megszorítást azok ellen, akik kimaradtak.


Bár eleve érezhető kezd lenni a kasztosodás: pfizer/moderna vs. orosz/kínai...

2021. ápr. 4. 10:38
 6/45 anonim ***** válasza:
95%
60 év alatti rokonaim közül csak azokat oltották eddig, akiknek valamilyen betegsége van vagy olyan csoporthoz tartoznak (orvos, tanár, várandós stb.)
2021. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, megértem, hogy idegőrlő ez a várakozás, de ha ebben az ütemben folytatják az oltásokat, akkor pár héten belül sorra kerülsz, főleg, ha bármilyen vakcinát elfogadsz. Az tényleg kitolás, hogy nem küldenek arról értesítést, hogy várhatóan 1-2-3 hét múlva kerülsz sorra, mert így végtelennek tűnik. De hát ilyen a szervezés.
2021. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Teljesen egészséges, korai negyvenes ismerőseimet is vagy oltották már vagy mostanában kaptak "behívót" jövő hétre. Semmi bajuk.
2021. ápr. 4. 10:42
 9/45 A kérdező kommentje:

köszi, 7/8. Annyira nem dimenzionálom túl, csak néha elfog az ideg, és nem értem, tegnap olvastam facebookon egy kommentet, az illető azt írta magáról, hogy 70 éves, autoimmun, de még nem kapott oltást.

39 éves, teljesen egészséges ismerősöm meg szerdán megy.

2021. ápr. 4. 10:44
 10/45 anonim ***** válasza:
77%

#8, ez elvileg attól függ, hogy a háziorvosnak milyen betegei vannak. Mert ha egy idősekkel teli körzetben laksz, akkor fiatalként sokkal később fogsz sorra kerülni, mintha egy fiatalokkal teli negyedben. Gondolom ez érthető.


A másik meg hogy a háziorvos megszervezi az oltást, és esetleg valaki nem jelenik meg. De már fölbontották a fiolát, azt el kell használni vagy kiönteni. Erre az esetre vannak, akik megbeszélik az orvossal, hogy ők bármikor 5 percen belül indulnak, ha ilyen eset van, nekik szóljon, ne dobja ki a maradékot. Persze minden háziorvos másképp szervez, de hallottam olyanról, akit így oltottak be.

2021. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!