Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még valaki, akit nem...

Van még valaki, akit nem oltottak be covid ellen rajtam kívül?

Figyelt kérdés

az összes ismerősöm, barátom, rokonom kap már lassan, nálam meg semmi...


úgy érzem, engem oltanak be utoljára az országban. küzd még valaki ezzel?


2021. ápr. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nem kell az oltás,pont ezt írtam te bajod ha nem tudsz szöveget értelmezni nem az enyém🤭🤭

#19

2021. ápr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
15%
Na majd megnézem, hogy ez a sok oltásellenes kovidióta, hogy fog visítani, mint a kismalac, amikor megkapják a kötelező oltásukat... 😁😁😁
2021. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
51%
Nézzed🤭🤭
2021. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Itthonról dolgozom, ezért lehet, hogy én leszek az utolsó oltott felnőtt a faluban. 38N.
2021. ápr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
#7: Nem küldenek ilyen értesítést, mert nem tudnak. Jöhet több vagy kevesebb vakcina, jöhet egy újabb kiemelt csoport, ami eléd kerül. Megnyugszol, hogy beoltanak április közepén, erre kitalálják, hogy a bolti dolgozók kiemelt csoport. Te pedig várhatod a behívót a kiértesített napra, mivel te nem vagy bolti dolgozó. Azért az újabb értesítőben az jön, hogy még két hét.
2021. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

Hát de éppen ez az, most olyan ismerőseim kerülnek, kerültek sorra, akik semmilyen kiemelt csoportnak nem tagjai. az egyik home office-os webtervező vagy mi, teljesen egészséges.

A másik szabadúszó külföldi állampolgár.


Random megy ez, de akárhogy lesz, szerintem én leszek az utolsó magyar állampolgár, akit szúrnak.

2021. ápr. 4. 12:13
 27/45 anonim ***** válasza:
54%
akiket ismerek senki nem oltatja magát
2021. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%
#27 Akkor a helyedben én nem lennék büszke az ismerőseimre.
2021. ápr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
36%
Nehogy elhidd hogy akik azt mondják be lettek oltva, az úgy is van. Az emberek akik nem biztosak önmagukban, szeretnek a kisebb ellenállás felé melé, ez pedig most az oltakozz! Az emberek többsége azt sem vállalja fel hogy nem akar és nem is fog oltatni, pedig ehhez ugyanolyan joguk van, mint másoknak oltatni magukat.
2021. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
63%
#29, jó, akkor majd ezentúl a kártyámat is mindig mutatom mellé, ha kérdezik... Egyébként azért eltérőek a tapasztalataink arról, hogy milyen arányban vannak beoltva az ismerőseink, mert külöböző társadalmi rétegből származunk. A társadalmi csoportok között jelentősen eltér, hogy szükségesnek tartják-e az oltást. Az én környezetemben élők mind annak tartják (és én is), a tiedben élők meg nem (és te sem). Ez nem olyan meglepő.
2021. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!