Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még valaki, akit nem...

Van még valaki, akit nem oltottak be covid ellen rajtam kívül?

Figyelt kérdés

az összes ismerősöm, barátom, rokonom kap már lassan, nálam meg semmi...


úgy érzem, engem oltanak be utoljára az országban. küzd még valaki ezzel?


2021. ápr. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
36%
Ezért nem is értem mit kell presztizst csinálni abból hogy valaki oltat-e vagy sem? Mi denkinek magánügye, de kb divat lett kiírni is hogy beoltattam magam. Ettől jobb ember lesz vagy mi?
2021. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
56%
A statisztikák szerint a társadalom tanulatlan része oltásellenes.
2021. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
32%

"Mi denkinek magánügye, de kb divat lett kiírni is hogy beoltattam magam. Ettől jobb ember lesz vagy mi?"


Lehet, hogy téged ez hidegen hagy, de engem nagyon is érdekel, hogy az ismerőseim közül ki került már sorra. Rokonoktól érdeklődni is szoktam, hogy hogy vannak, ilyesmi, azért is, mert az oltás után sokan elég rosszul lesznek és ugyanúgy jól esik nekik a törődés, még ha csak szóbeli is, mintha betegek volnának.


A másik fontos szempont, hogy ez reklámja az oltásnak. Én azért is jelentkeztem, mert szerintem közösség szintjén jó, ha minél több embert beoltanak. Ezért elsősorban beoltatom magam, másodsorban minden ismerősömet is erre biztatom, ha szóba kerül. Ha közzéteszem, hogy ma oltottak be, akkor esetleg egy bizonytalankodó ismerősömet ez meggyőzhet, vagy ha tapasztalatokra kíváncsi, tudja majd, hogy hozzám fordulhat.

2021. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
52%
Az oltás nem magánügy, hanem közügy. Aki nem oltatja be magát hozzájárul ahhoz, hogy a járvány elhúzódjon és ezáltal megtöbb ember haljon meg.
2021. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
46%
34 mennyivel nő a bankszámlád a propi osztásért?
2021. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
20%
#35 Látszik, hogy elment az eszed, ha volt valaha egyáltalán.
2021. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
69%

20 évesen, semmi betegséggel kapom holnap a Szputnyikot. Február elején regisztrálhattam, és csütörtökön hívtak, hogy mehetek az oltópontra. 20 évesen még háziorvosom sincs (gyerekorvosból már kinőttem, felnőttorvoshoz nem mentem még), és úgy is kapom :)

Vegye fel mindenki az oltást!

2021. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
venném, de - ahogy írtam - én leszek az utolsó, akit beoltanak.
2021. ápr. 4. 21:39
 39/45 anonim ***** válasza:
0%
37-es ne kamuzz! Oltóponton csak Pfizerrel oltanak. Az is kamu hogy nincs háziorvosod. Sajnos sokan benyelik az ilyen kamukat. Gondolkodás nélkül.
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
#39 Nem. Engem is oltóponton oltottak Sputnyikkal.
2021. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!