Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van még valaki, akit nem...

Van még valaki, akit nem oltottak be covid ellen rajtam kívül?

Figyelt kérdés

az összes ismerősöm, barátom, rokonom kap már lassan, nálam meg semmi...


úgy érzem, engem oltanak be utoljára az országban. küzd még valaki ezzel?


2021. ápr. 4. 10:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Hogyan? Oltópontra nálunk csak azokat hívják akiket Pfizerrel oltanak. Minden egyebet a házi orvos ad be.
2021. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Borsod megye, Miskolc. Ennyit tudok mondani, holnap délutánra megyek oltásért. És ebben tényleg nincs semmilyen kamu :D

Miért lenne kamu, hogy nincs háziorvosom? A faluban az egyik háziorvoshoz került a papírom, aki ambulánsként elküldött az oltópontra.

" Az orosz vakcinát is a regisztrált idősek oltására használják a megyei kórházak oltópontjain." [link]

Hát, idős nem vagyok, de az oltópont az stimmel :D

20F

#37

2021. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Értem. Fura ez az egész. Nálunk tényleg csak a Pfizeresek mennek oltópontra. Astrásokat is oltottak ott eleinte, de már csak azokat akik Pfizert kapnak. Ezek szerint ebben is van fejetlenség...
2021. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapelv az, hogy az erős hűtést igénylő vakcinákat oltóponton adják (pfizer, moderna, sputnik), a többit inkább házi orvos (astrazeneca, sinopharm), de valószínűleg lehetnek kivételek.
2021. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
#41, a tesóm a minap kapott Modernát oltóponton (de az Sztk-s oltópont volt, ezeket a háziorvosok tehermentesítésére hozták létre). Mikor én voltam, nekem Pfitzer kellett (egészségi okból), de rákérdeztek a bejáratnál, mert többféle kérdőívük volt a különböző oltóanyagokhoz (ez egy központi, "nagy" oltópont volt). Nagynénémet Sputnikkal fogják oltóponton oltani (egy vidéki városban, hogy milyen pont, azt nem tudom).
2021. ápr. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!