Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nem oltottak valószínűleg...

A nem oltottak valószínűleg meddig lesznek diszkriminálva?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sem oltásellenes, oltáspárti sem.


Ugyanakkor ezen gondolkoztam, hogy tegyük fel, akiket nem oltottak be, azok nem mehetnek tömegrendezvényekre, külföldre stb. Ez a szabályozás meddig tartana? 1-2 évig vagy örökre?


Őszintén, én nem igazán szeretném magam oltani, mert én anno a H1N1 elleni oltást követően kórházban kötöttem ki, mert allergiás reakció lépett fel nálam + én már át is estem a covidon, de már fél éve kb., szerencsére nekem nem volt durva. Persze én teljesen megértem azt is, aki beoltatja magát, de én nem szeretném.


Ha nem oltatom be magam, várhatóan meddig fognak korlátozni engem? Örök életemre? :D Nyilván ha igen, inkább beadatom. Meg azon is gondolkodtam, ha mondjuk a népesség nagy része beoltja magát, akkor engem miért zárnak ki a rendezvényekről? Hiszen akkor kb mindneki immunis már, effektíve én tudnám csak elkapni...



2021. ápr. 8. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Amíg véget nem ér a járvány. Az mRNS típusú oltástól nem hiszem hogy bajod lenne.
2021. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi, hamarosan lecseng az egész. Utána a kutya se fogja nézni, hogy felvetted-e az oltást, vagy sem.
2021. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max még egy két évig, utána el fog tűnni az egész téma meg a vírus is.
2021. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2050
2021. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

Eléri az oltottsági szint azt az értéket, aminél már egyszerre kevés a megbetegedés, bírják az egészségügyi intézmények és dolgozók. Ekkor feloldhatók a korlátozások. Hogy ez mikor lesz, pontosan nem lehet megjósolni. De ha az oltásellenesek előbb belátják, hogy mennyire ésszerűtlenül cselekszenek, annál előbb elérjük.

A továbbiakban nagy valószínűséggel az lesz, mint az influenzánál. Évenként, kétévenként emlékeztető oltás az ismert mutációkra, keverve az újak ellenivel. Aki akarja, beadatja, aki meg nem, az vállalja a kockázatot. De nagyobb járvány nem várható a "nyájimmuntás" miatt.

Az oltásellenesek alatt nem az indokolt elutasítást értem, valamilyen betegség miatt, hanem a politikusok, pénzemberek által megfizetett bértollnokok cikkeitől meghülyített nemgondolkodó embereket.

2021. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem egy poszt van a neten olyanoktól, akik fél évvel a fertőzés után beadatták a pfizert és szívroham közeli állapotba kerültek napokra...

Quora- n érdemes olvasnotok.

2021. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Per pillanat ez a helyzet tökéletes minden politikai hatalmi törekvésnek, hogy ha akarják még jobban megosszák a társadalmat és esetleg egy diktatúrát is lenyomjanak a torkukon. A.k.a. új világrend, amivel év tizedek óta próbálkoznak.

A vírus kimondottan kapóra jön nekik...

Ha az emberek kimennek tüntetni; ami megjegyzem önmagában hasztalan és értelmetlen, lásd 2006os szemkilövetések és izraeli bérkatonák; akkor összefertőzhetik egymást és beledöglenek, míg a politikusok a villáikban röhögnek rajtuk...

2021. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Senki nem diszkriminálja az oltatlanokat. Rájuk csak az vonatkozik, ami eddig mindenkire vonatkozott. Ami már egy éve, sajnos , "természetes" velejárója az életnek. Vagyis, inkább a járványnak. Az oltottaknak vannak plusz előnyeik, azért, mert oltottak.
2021. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Folytatom: ők ezekért a "plusz előnyökért" tettek is valamit. Beoltatták magukat. Vállalták azt az (igazán minimális) kockázatot, amit az oltás jelent.
2021. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os, és hogyan ellenőrizted ezeknek a posztoknak a hitelességét?

Jelenleg a neten mindenki akkora ba.romságot ír, amekkora kitelik tőle, de ha jól megfizetik, akkor annál is nagyobbat.

Politikamentes, pénzemberektől nem befolyásolható internet kellene. Sajnos ezt még nem találták fel, addig azt sem szabad elhinni, amit kérdeznek.

De még ha igaz is lenne, hogy "voltak olyanok, akik szívrohamot kaptak", egyrészt ki állapította meg, hogy az oltástól, és oltás nélkül nem kaptak volna. Másrészt meg hényan voltak, öten vagy tizen? És hány százezren vagy millióan nem fognak belehalni a Covidba az oltás védelmében? Gondolkodjál, ne a kitudjakiírtaésmilyencélból posztoknak higyjél!

2021. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!