Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pikkelysömörre, mint autoimmun...

Pikkelysömörre, mint autoimmun betegségre melyik covid-19 elleni védőoltás javasolt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 11. 11:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"tudom, butaság volt"

Miért lett volna? Csak az esély megvolt, hogy nem kapsz választ. Kaptál? #1 írt kétfajta oltakozási tárgyulatról. Én meg írtam azt, hogy a harmadikról mit mondanak. És még azt is megtudtad, hogy a szklerotikus szomszédod esetleg remegni fog. Én viszont megtudtam, hogy létezik olyan, hogy coxsackie-vírus. Ez csupa haszon. Egy önképzőkör vagyunk. Még elárulom, hogy sem a Moderna, sem a Pfizer papírkájában nem szerepel sem az autoimmun, sem a pikkely, sem a psori szó. Vajon ez azt jelenti, hogy tudják, hogy nem okoz problémát, vagy azt, hogy ezt sem tudják? Ez a kérdés.

2021. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
...engem azért érdekelt jobban, mint téged, mert én simán beixeltem a kérdőíven, hogy nincs autoimmun betegségem, miközben kiválóan működő pikkelysömörrel rendelkezem, így aztán ma egy hete már a második orosz is bennem van, hát komolyabban érintve voltam, hogy mi lesz velem, mint ezek a nyimnyám szövegek, melyeket itt olvastam.
2021. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12-es,bátor voltál!


Hogyhogy nem a Pfizert kérted?



#11-es, hát igen, a mostohatesóm is SM-es,gondolom nem volt egyszerű kiválasztaniuk, hogy melyik legyen.

2021. ápr. 16. 08:42
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem bátor, hülye voltam. :D Teljesen kiment a fejemből, hogy de hát sömöröm van, az meg az. :D

Elvégre sömöröm vagy 40 éve van, az autoimmun fogalmat hozzá jóval később társítottam. :D

2021. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát igen!

Nekem csak pár éve durvult be szülés után.

De most legalább 3 féle van rajtam.:-(

2021. ápr. 16. 08:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem fejbőr és intim pikkelysömöröm van. Pfizert kaptam,semmi gond nem lett.
2021. aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!