Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja kaptam meg az...

Pár napja kaptam meg az AstraZenecát. Azóta legalább 5 ismerős felháborodott ezen és számon kértek, hogy nem félek-e a vérrögöktől és attól, hogy belehalok. Nálatok is ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Olvastam itt azt is, hogy mindenkinek van egy szomszédja, aki belehalt az AstraZeneca vakcinába.

Na nekem is van egy ilyen ismerős, akinek érdekes módon szintén egy szomszédja halt ebbe bele.

Nekem ez az egész baromira konteó szagú, szájról szájra terjed a baromság. :D


Mi lehet az igazság, mennyire kell félni?



2021. ápr. 11. 12:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Nalunk az egesz utca kihalt az AZtol.
2021. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk meg már az egész falu belehalt.
2021. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
érzed te ezt😀
2021. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Elismerte a gyártó is már, hogy lehet probléma, bár iszonyú ritkán. Covid még mindig ezerszer veszélyesebb.

Engem is szinte leszidott egy ismerősöm, hogy hogy tehettem ilyet, de mikor visszakérdeztem, hogy a jogsiról miért nem akart lebeszélni (hiszen autóbalesetben rengetegen halnak meg), arra nem volt válasz :D

2021. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon stimmelnek a számok, ha az egész világon a sok 10 millió Astrazenecával oltott közül 20 halt meg, itt Magyarországon pedig mindenkinek van egy ilyen szomszédja...
2021. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Egy dolog biztos, a kérdezőnek van 5 hülye ismerőse.
2021. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Velem már nyáron ordibált az oltásellenes ismerősöm, hogy reméli nem adatok be magamnak semmit. Mindeközben ő bagózik/iszik és régen drogozott.
2021. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Metionin ***** válasza:
91%
Én még nem kaptam meg de mivel a háziorvos jó ideje csak Astrát kap, tuti én is azt fogom kapni. Nekem csak ismerős vergődött hogy bele fogok halni a vérrögök miatt, amúgy ő is szed fogamzásgátlót is aminél 2,8:100ezer az esély (az Astránál 1:100ezer) plusz bagózik is.
2021. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
A vérrögös szövődmény annyira ritka, hogy az AstraZeneca oltás tesztjénél a kontrollcsoportban több volt a trombózis... Talán azért is, mert ők ugye nem voltak beoltva, tehát közülük többen kapták el a koronavírust, ami tényleg gyakran okoz vérrögöt.
2021. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%
Majd ha meghal neked is egy hozzátartozód az oltás után pár nappal, te is elgondolkozol hogy esetleg van e összefüggés a vakcina és a halál között. Ha van is, hivatalosan nem fogják elismerni soha.
2021. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!