Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja kaptam meg az...

Pár napja kaptam meg az AstraZenecát. Azóta legalább 5 ismerős felháborodott ezen és számon kértek, hogy nem félek-e a vérrögöktől és attól, hogy belehalok. Nálatok is ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Olvastam itt azt is, hogy mindenkinek van egy szomszédja, aki belehalt az AstraZeneca vakcinába.

Na nekem is van egy ilyen ismerős, akinek érdekes módon szintén egy szomszédja halt ebbe bele.

Nekem ez az egész baromira konteó szagú, szájról szájra terjed a baromság. :D


Mi lehet az igazság, mennyire kell félni?



2021. ápr. 11. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ismerősöm, aki kiakadt volna, hogy Astrát kapok, pedig egynémelyik a munkájából folytán még konyít is valamit az oltásokhoz. Ha valóban gáz lenne vele, ők tuti kibuktak volna.

Én senkiről nem tudok és még csak nem is hallottam, aki az oltásba belehalt volna, pedig aztán minden korosztályból van egy pár, meg változatos, milyen oltásokat kaptak. Olyanról viszont, aki a Covid szövődményei halt bele, annál is többről. Párakat személyesen is ismertem, az egyik ügyfelem meghalt, a másikat most engedték ki a kórházból, ahol mélyaltatásban tartották a fertőzés miatt.

Szóval jó volt nekem is az Astra.

2021. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát, Doktor Gődény most nagyon mérges lenne rád... :)))
2021. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
Nem tudom, nekem még gratuláltak is. Lehet, hogy nem szeretnek...?;)
2021. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Én nem.vagyok felháborodva, de sajnos nem kamu az egyik ismerősöm rosszul lett tőle lezsibbadt a fél oldala alíg mozgott, bevitték a kórházba és vérhígítótól jobban lett..szedheti egy ideig..kevesekre de veszélyes..
2021. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%
#14 Magyarországon él az ismerősöd? Még mindig nem hallottam ilyen magyar esetről. Ha ez igaz, akkor tessék minden létező hivatalos fórumon bejelenteni, hogy mások életét meg lehessen menteni, és ne oltsanak ezzel tovább, ha van más is! Nem itt a gyakorin kell ezeket az eseteket megírogatni. Ha meg nem igaz, akkor állj le a rémhír terjesztéssel!
2021. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen Mo.on élek..amúgy egyre több országban tiltják be..már mos felére csökkent az eladása..persze a propaganda gépezet(hiszréria fenntartói) még mindíg oltaná..elképesztő..
2021. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#17 A számok magukért beszélnek, a vakcina előnyei még mindig messze túlszárnyalják azt a kis kockázatot súlyos mellékhatásokra, ami megfigyelhető volt idáig:


[link]

2021. ápr. 15. 13:17
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Kis kockázat ia kockázat főként ha azért oltatsz mert rádkényszerítik pl munkahelyen, egyebként életerős vagy és kb nem erdekelne mer nem félsz..így nézve már nem olyan buli..
2021. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 senkire nem kényszerítik rá a munkahelyen, sztem még az eü dolgozókra sem. Ha életerős fiatal vagy, akkor az oltástól nem lehet bajod (akiknél kialakult a vérrög képződés, többnyire volt alapbetegségük), viszont a vírusra soha nem tudhatod, hogy reagál a szervezeted. Minden esetre összehasonlíthatatlanul nagyobb az esély halálra vagy súlyos szövődményekre az oltáshoz képest.
2021. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem a faxt nem..
2021. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!