Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit szóltok ehhez a sok...

Mit szóltok ehhez a sok oltásellenes magyarhoz, szerintetek sem fogjuk soha elérni így itthon a nyájimmunitást?

Figyelt kérdés

Annyira nagy az egyetértés facebookon a cikkek alatt, úgy érzem mintha mindenki összebeszélne és egy szekta tagjai lennének. Most a legújabb, hogy hülye az aki oltat, az oltástól haltak meg, csak kitaláció, ki akarnak nyírni minket stb és mindenki helyesel és majdnem minden cikk alatt. Szerintem itthon soha nem fogjuk ilyen mentalitással elérni azt, hogy kijöjjünk a járványból.



"



2021. ápr. 12. 13:42
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Persze 10-es. 100 milkát kaptam Orbán királytól a kérdésemért.
2021. ápr. 12. 15:21
 12/40 anonim ***** válasza:
32%

"Nem, nem kellene meghalnia senkinek, de nem is az oltás fogja ezt megakadályozni, pont azok miatt, amit fentebb említettem."


Mármint, amiket már pontonként megcáfoltam? Bár igazából amúgy sem írtál semmit, ami arra utalt volna, hogy ne működnének a vakcinák.


"Annyira nem hangoztatják a külföldi szervezetek, szakemberek sem, hogy melyik vakcina hogy, mit miért."


He? Magyar beszélni nagyon jó?


"Van egy alap összefoglaló persze, biztatnak rá de amúgy kb ennyi."


Mert mi kéne még neked? A pápa áldása? Amúgy a legtöbb vakcinához már elérhetőek a klinikai tesztek részletese eredményei is.


"De számomra akkor is a tapasztalt információk előremutatóbbak, mint bárki véleménye."


Összekevered a szezont a f***ommal. Ami neked van, az a vélemény. Legalábbis feltételezem nem végeztél kiterjedt virológiai és epidemológiai kutatásokat. A sok tízezer emberen végzett tesztek, a beoltottak statisztikái: na az a tapasztalat.


"Ez lehet önfejűség de az eddigi életem során még ez végig igazolt és bevált."


Jah, én is halhatatlan vagyok. Eddig legalábbis mindent túléltem. Kell ennél jobb bizonyíték?


"- Hol a bizonyíték, ha Te azt kérsz tőlem?"


Itt vannak a linkek:

[link]


"Szerinted nem racionális okok, pedig szinte az összes az."


Nem hiszem, hogy érted, mit jelent, hogy racionális...


"Pár év múlva lehet jók lesznek az oltások, kifejlesztve, tesztelve és igazoltan (nem vészhelyzeti státuszban) de saját magam inkább bízom az immunrendszeremben."


Newsflash: a vakcina pont az immunrendszeredet készíti fel.


"Ha tévedem, akkor legyen a saját gondom, hiszen elvileg az oltott személyekek megvédi ugyebár szerinted a vakcina teljes mértékben a súlyos lefolyástól (vagy haláltól) :)"


Kivéve akit nem lehet beoltani meglévő betegsége miatt.


"Vitatkozhatunk, ha szeretnél, meggyőzni engem nem fogsz, főleg érvek nélkül nem."


Nincs értelme vitatkozni olyannal, aki három majmot játszik. De hátha olvassa más is, aki még bizonytalan, és tényleg a tények érdeklik.


"Számodra amit írtam az nem racionális, számomra pedig az nem, amit Te írtál."


Ha nem lenne racionális amiket írtam, rá tudnál mutatni, hogy miért nem. Ahogy én tettem. Ezt jelenti a racionalitás.

2021. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
65%

Semmire sem tudtál rámutatni, csak oltáspártiként kampányolsz az oltás mellett. Ennyit tettél, cáfolni és megerősíteni nagyjából semmit. :)


Erről ennyit. Majmot egyedül Te játszol de nem kezdek el személyeskedni, mert semmi értelme. Téged meggyőzött a vakcina, engem nem. A racionális szó jelentését pedig tanulmányozd, ha problémád van vele.

2021. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
27%

"Semmire sem tudtál rámutatni, csak oltáspártiként kampányolsz az oltás mellett. Ennyit tettél, cáfolni és megerősíteni nagyjából semmit. :)"


Fuss neki akkor mégegyszer, pontról pontra leírtam, miért hülyeségek a kifogásaid. Ha valami nem tiszta, kérdezni nem szégyen.


"Erről ennyit."


Jól megaszondtad, igazad van. :D


"Majmot egyedül Te játszol de nem kezdek el személyeskedni, mert semmi értelme."


Utálom az agresszív embereket, legszívesebben mindet pépesre verném. :)


"Téged meggyőzött a vakcina, engem nem."


Nem beszélgettem vakcinákkal, engem a tudományos eredmények győztek meg.


"A racionális szó jelentését pedig tanulmányozd, ha problémád van vele."


Ah, a legendás "az mind te vagy, hát én mi vagyok?" vitatechnika. Már Szókratész se tudott mit kezdeni vele. Javaslom az irónia szócikket is. :)

2021. ápr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
79%

Egyedül Te voltál eddig is agresszív, akkor "pépesre" verheted magam ezek szerint. :) Bár ez sokat elmond, hogy ki az agresszív... :D Ha vitatkozni kell és nem sikerül egyből verekedni akar. :)


Rendben, úgy látom szereted kiforgatni a szavakat:

"Nem beszélgettem vakcinákkal, engem a tudományos eredmények győztek meg."

Akkor Téged a "tudományos" eredmények győztek meg, viszont engem azok (sem). Engem a kész tények tudnak meggyőzni, azok pedig számomra az oltás ellen szólnak.


Többit nem kommentálom, mert nincs értelme. További szép napot! :)

2021. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam el a válaszokat, mert mr kb ávgom mi megy az ilyen kérdések alatt, de nem lehetne, hogy egy hétig nem tesztek fel ilyen direktbe provokáló kérdéseket, ami alatt ölik egymást az emberek? :) Nem vagyok oltásellenes, csak már ezer ilyen kérdés volt.
2021. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
"mert kb vágom mi "
2021. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Külföldön ezt jobban kezelik? Orbán bele fog bukni ebbe a negatív járványkezelésbe?
2021. ápr. 12. 16:44
 19/40 anonim ***** válasza:
93%

Oltasellenesek ide vagy oda, nyajimmunitasrol abrandozni egy magas mutacios rataval rendelkezo, a korulmenyekhez gyorsan adaptalodo (lasd: lezarasok; fertozokepesebb variansok szelekcioja) virus eseten nem mas, mint wishful thinking. Ugy abrandoztok a nyajimmunitasrol, hogy kozben a szaklapok mar leirtak olyan variansokat, amelyek az immunrendszer kulonbozo mechanizmusainak kikerulesere kepesek, egyes esetekben ezeket a mechanizmusokat molekularis szintig feltartak. Mindekozben Israelben a del-afrikai varians jobban terjed az oltottak, mint a nem oltottak koreben.

[link]


Akik egy eve a lezarasoktol, maszkoktol vartak a csodat, most az oltasoktol remelik ugyanezt. Az eredmeny ugyanaz lesz.

2021. ápr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi oltáspárti konteóst mint itt van🤣🤣
2021. ápr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!